Site Haritaları Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Twitter Sayfamız Instagram Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
[17:56] Uyuşturucu operasyonunda 11 kişi yakalandı! -- [15:01] Leon Kalma, Ahu Orakçıoğlu’nun konuğu oldu! -- [13:56] S Plaka Toplantısı gerçekleştirildi! -- [13:36] Deva Partisi Düzce İl Başkanı Caymaz oldu! -- [13:17] 4 yıllık projeyle başarı sağlandı -- [12:23] DÜ Anaokulu’nda ön kayıtlar başladı! -- [12:08] 2. el oto satışına yeni düzenleme! -- [18:06] Belediye salgının olumsuz etkilerini en aza indirmede önemli rol üstlendi! -- [17:24] Plajda kıyasıya mücadele ettiler! -- [16:07] Şahin; ‘TFF bir şehrin hayalleriyle oynamamalı’ --
Siyaset
AK Parti, Yığılca ilçe danışma meclisi toplantısı yapıldı

AK Parti İl Başkanı Mustafa Keskin, AK Parti Yığılca İlçe Danışma toplantısı dolayısıyla gittiği İlçede ziyaretlerde bulundu.

AK Parti, Yığılca ilçe danışma meclisi toplantısı yapıldı

14.10.2019
143 kez okundu.

   AK Parti İl Başkanı Mustafa Keskin, AK Parti Yığılca İlçe Danışma toplantısı dolayısıyla Yığılca İlçesinde ziyaretlerde bulundu.

 

   İl Başkanı Mustafa Keskin ve İl Yönetim Kurulu Üyeleri toplantı öncesinde, vatandaşlar ile bir araya gelerek hasbihal ettiler, Akabindeİlçe Stadında gerçekleştirilen Yığılcaspor ve Düzce Belediye Spor Süper Amatör Lig Müsabakasını izlediler. Yığılca İlçe Başkanımız Kerem Yalçıner, Yığılca İl Genel Meclis Üyesi Hüseyin Yılgın, Önceki Dönem Yığılca Belediye Başkanı Muzaffer Yiğit eşlik etti.

 

   İl Başkanı Mustafa Keskin, İl Yönetim Kurulu Üyeleri, İl Gençlik Kolları Başkanı Şükrü Sert, İl Genel Meclis Başkanı Çiğdem Günal ve İl Genel Meclis Üyeleri, Gölyaka Belediye Başkanı Yakup Demircan, Belediye Sosyal Tesislerinde düzenlenen, AK Parti Yığılca İlçe Danışma toplantısına katılım sağlayarak İlçe Teşkilatı ve vatandaşlar ile bir araya geldi. İlçe teşkilatı ve İlçe sorunlarıyla alakalı istişareler yapıldı. Danışma Meclisinde, Yığılca İlçe Başkanı Kerem Yalçıner ve Yönetim Kurulu Üyeleri, İlçe Kadın Kolları Başkanı Havva Kalaycı ve Yönetim Kurulu Üyeleri, İlçe Gençlik Kolları Başkanı Volkan Temizel ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Yığılca İl Genel Meclis Üyesi Hüseyin Yılgın, Önceki Dönem Yığılca Belediye Başkanı Muzaffer Yiğit, Köy ve Mahalle Başkanları, İlçe danışma toplantısında hazır bulundu.

 

   Toplantı sonrasında, İl Başkanı Mustafa Keskin ve Beraberindeki heyet, Yığılca Gökçeağaç Köyünü ziyaret ederek Köy sakinleri ile hasbihal edip sorun ve taleplerini dinledi. Yapımı devam eden Köy yolu asfalt çalışması ile ilgili bilgiler verilerek en kısa sürede asfalt çalışmasının tamamlanacağı Köy sakinlerine bildirildi.

 

   Son olarak Yığılca Gökçeağaç Köyü Yatılı Erkek Kur’an Kursu’nu ziyaret eden İl Başkanı Mustafa Keskin ve beraberindeki heyet, Kursta yatılı kalan öğrenciler ile biraraya gelerek sohbet etti. Kurs idarecilerinden bilgiler alan İl Başkanı Mustafa Keskin, ‘’Kursun eksiklerini tesbit edip gerekenin yapılacağını’’ İfade etti. İl Başkanı Mustafa Keskin ve beraberindeki heyet tarafından, Gökçeağaç Köyü Yatılı Erkek Kur’an Kursu’na 4 adet Masa Üstü Bilgisayar ve İl Gençlik Kollarımız İle Üniversite Birimimiz tarafından yeni Kütüphane hediye ettiler.

 

 

 

Facebook Yorumları
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Duzcerota.com sorumlu tutulamaz.

ÇOK OKUNANLAR

3.07.2020 13:36

Deva Partisi Düzce İl Başkanı Caymaz oldu!