Site Haritaları Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Twitter Sayfamız Instagram Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
[12:43] Yeniden değerleme oranı yüzde 9,11 olarak belirlendi! -- [12:38] Evde corona hastası varsa nelere dikkat edilmeli? -- [18:10] 'Düzce'den nemalanmaya çalışanlara müsaade etmeyeceğiz' -- [18:01] Celil Yağız Sahnesi’ne düzenleme! -- [17:36] Özlü; ‘Bölgenin en güçlü itfaiye teşkilatı kuruluyor’ -- [16:40] Özlü; ‘Dört bir yanda çalışıyoruz’ -- [15:53] ‘15 yaşındaki çocukların dağa gidince mi iradesi oluyor’ -- [13:01] Karaciğer nakli ile daha kaliteli yaşama adım attı! -- [18:24] ‘Düzce’de yaşayan vatandaşlarımızı kışkırtıcı tutum izlenmektedir!’ -- [18:19] Şahin; ‘İKV, Türkiye’nin AB’ye açılan kapısı oldu’ --
Siyaset
Demir: Bu fütursuz hareket cezasız kalamaz!

CHP Düzce İl Başkanı Haluk Demir, Nisan ayında infaz düzenlemesiyle tahliye olan Alaattin Çakıcı'nın sosyal medya hesabı üzerinden CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nu tehdit etmesi üzerine bir açıklama yaptı.

 Demir: Bu fütursuz hareket cezasız kalamaz!

19.11.2020
614 kez okundu.

   CHP Düzce İl Başkanı Haluk Demir, Nisan ayında infaz düzenlemesiyle tahliye olan Alaattin Çakıcı'nın sosyal medya hesabı üzerinden CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nu tehdit etmesi üzerine bir açıklama yaptı.
 
 
   Demir, açıklamasında "Genel Başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu’na, varlığını neye borçlu olduğunu çok iyi bildiğimiz, ismini dahi anmaya tenezzül etmeyeceğimiz bir cezaevi müdavimi tarafından ağır ifadeler kullanılmış, ölüm tehditleri yapılmıştır. Bu fütursuz cesaret gösterisi, ülkedeki yönetim boşluğunun, devlet otoritesi eksikliğinin, kısacası bitmiş bir iktidarın mafya yapılanmalarından medet ummasından başka bir şey değildir. ‘Değişim ve reform’ diyenlerin biraz samimiyeti varsa, bu fütursuza gerekli işlemlerin yapılması yönünde harekete geçmeleri gerekir.
 
 
   Bize göre bu hareketin sorumlusu; bu mafya babalarına bu şekilde konuşma imkanı veren düzendir, Cumhur ittifakı liderleridir, İçişleri bakanıdır, iktidardır. Bu düzeni yaratanlar ve savunanlardır.  Bu mafya-çete düzenine son vereceğiz.
 
 
   CHP’nin Genel Başkanı’nı tehdit etmek, milyonları tehdit etmektir, cumhuriyeti tehdit etmektir. Herkes, haddini bilecek" ifadelerini kullandı. 
Facebook Yorumları
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Duzcerota.com sorumlu tutulamaz.

ÇOK OKUNANLAR

24.11.2020 17:35

Caboğlu; 'Siyasi Ahlak basın yoluyla soru sormak değildir'

26.11.2020 18:24

‘Düzce’de yaşayan vatandaşlarımızı kışkırtıcı tutum izlenmektedir!’

27.11.2020 15:53

‘15 yaşındaki çocukların dağa gidince mi iradesi oluyor’