Site Haritaları Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Twitter Sayfamız Instagram Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
[17:58] İlçe otobüsleri terminale taşınıyor! -- [16:58] Kaldırımlarda tadilat çalışması! -- [16:49] Düzce üniversitesi ilk 50 de! -- [14:02] Şehir merkezinde korkutan yangın! -- [13:59] Dağlı, Afet Bölgesini İnceledi -- [13:09] Muhtarlık önüne oyun grubu yapıldı! -- [13:01] Er İmamoğlu’ndan Düzce’ye destek sözü aldı! -- [12:24] Sağlık İçin 10 Bin Adım -- [11:16] ARAMIZDAN AYRILANLAR -- [10:52] Anaokulu ön kayıtları başladı! --
Spor
Yaz spor okulları kayıtları başladı

Düzce Belediyesi tarafından geleneksel hale getirilen Yaz Okulları kayıtları başladı. 9 farklı branşta verilecek kurslar sayesinde öğrenciler yaz aylarını daha verimli geçirme imkanı bulacak.

Yaz spor okulları kayıtları başladı

03.06.2015
308 kez okundu.

Düzce Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından düzenlenen Yaz Okulu programı kapsamında 7-14 yaş aralığındaki öğrenciler futbol, basketbol, voleybol, güreş, karate gibi spor branşlarının yanı sıra satranç, tiyatro, drama ve resim alanlarında da eğitim alma şansına sahip olacak.Düzce Belediyesi tarafından, Düzceli öğrencilerin yaz aylarını daha verimli geçirmesi amacıyla faaliyete girecek Yaz Okulları, 10 Haziran-15 Temmuz tarihleri arasında devam edecek.

 

Kültür ve spor branşları olmak üzere iki kategoriden oluşan Yaz Okullarının dersleri Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü Film Platosu, 18 Temmuz Kapalı Spor Salonu ve Nurettin Zafer Stadyumunda yürütülecek.

 

Öğrencilerin Yaz Okullarına katılımı için nüfus cüzdanı fotokopisi, vesikalık resim ve spor branşlarında gerekli olan sağlık raporu ile birlikte Düzce Belediyesi Beyaz Masa birimine başvuruda bulunması yeterli olacak.

Facebook Yorumları
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Duzcerota.com sorumlu tutulamaz.

ÇOK OKUNANLAR

13.06.2019 17:01

Savaş Bulut Kore’de finali gördü!