Site Haritaları Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Twitter Sayfamız Instagram Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
[16:55] Pazarcı esnafının sorunlarını dinledi! -- [15:34] Erdoğan Bıyık İle canlar rahat edecek! -- [15:27] Kalite kurulu toplantısı yapıldı! -- [17:54] Özlü, S Plaka sorununa çözüm üretiyor! -- [16:44] Törenle hizmete açıldı! -- [16:32] Eskimeyen eski dostlar bir araya geldi! -- [16:23] Özlü, günde 3 program ile çalışmalarına devam ediyor! -- [12:21] Uygulamalı Girişimcilik eğitimi tamamlandı! -- [11:41] ARAMIZDAN AYRILANLAR -- [11:25] TSO'dan Gölyaka MYO'ya ekipman desteği! --
Yaşam
Mavi Ağaç Derneği, çöp sorununa el attı!

Mavi Ağaç Toplumsal Gelişim Derneği, Düzce'deki çöp sorununa dikkat çekmek ve kentte yaşanan kirliliğin önüne geçmek amacıyla "Temizlik Haritası" projesi başlattı.

Mavi Ağaç Derneği, çöp sorununa el attı!

22.1.2018
485 kez okundu.

Mavi Ağaç Toplumsal Gelişim Derneği, Düzce'deki çöp sorununa dikkat çekmek ve kentte yaşanan kirliliğin önüne geçmek amacıyla başlattığı "Temizlik Haritası" projesi kapsamında Azmimilli Mahallesi'nde bulunan bir çocuk oyun alanını temizledi. Proje kapsamında 6 hafta boyunca farklı noktalardaki mahalle parklarının temizlenmesi planlanıyor.

 

 

Dernek tarafından projeye ilişkin yapılan açıklamada, "Düzce ili bütününde üretilen çöpün depolanması ve imhası konusunda büyük problemler bulunmaktadır. Söz konusu problem uzun zamandır Düzce'nin gündemini meşgul etmektedir. Çeşitli sebeplerden ötürü yaşadığımız çevredeki kirlilik de çöp sorununun farklı bir boyutunu ortaya koymaktadır. Elimizdeki çöp ile çöp kutusunun buluşmaması park ve sokaklarımızdaki kirliliğin ana nedenidir. Bu kapsamda "Temizlik Haritası" projesi çevre kirliliği konusunda duyarlılık geliştirmeyi amaç edinmiştir. Projenin fikri; kent bütününde yaşanan kirliliğin önüne geçmek, temizliğin sürekliliğini sağlamaktır." ifadelerine yer verildi.

 

Facebook Yorumları
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Duzcerota.com sorumlu tutulamaz.

ÇOK OKUNANLAR

12.2.2019 11:49

Muzaffer Leblebici’nin Acı Günü!

13.2.2019 12:51

Eğilmez ailesinin acı günü!

NAMAZ VAKİTLERİ