Site Haritaları Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Twitter Sayfamız Instagram Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
[13:06] Parkların onarım ve bakımı yapılıyor! -- [12:58] D-100 üzerindeki ağaçlar budandı! -- [12:47] Ekipler Şıralık mahallesinde -- [12:22] Okul önleri daha güvenli olacak! -- [12:21] Aramızdan Ayrılanlar -- [12:19] Yabani otlar temizleniyor! -- [15:55] Artık rahat yemek yiyebilecek! -- [14:41] Caboğlu'ndan Keşir'e fındık konusunda sert tepki! -- [13:25] Minik Kalpler İtfaiye Eğitimi Aldı! -- [12:32] Üniversite Düzenlediği Konferans Dil Eğitimi Alanında İlk Olma Özelliği Taşıyor! --
Yaşam
Mavi Ağaç Derneği, çöp sorununa el attı!

Mavi Ağaç Toplumsal Gelişim Derneği, Düzce'deki çöp sorununa dikkat çekmek ve kentte yaşanan kirliliğin önüne geçmek amacıyla "Temizlik Haritası" projesi başlattı.

Mavi Ağaç Derneği, çöp sorununa el attı!

22.1.2018
404 kez okundu.

Mavi Ağaç Toplumsal Gelişim Derneği, Düzce'deki çöp sorununa dikkat çekmek ve kentte yaşanan kirliliğin önüne geçmek amacıyla başlattığı "Temizlik Haritası" projesi kapsamında Azmimilli Mahallesi'nde bulunan bir çocuk oyun alanını temizledi. Proje kapsamında 6 hafta boyunca farklı noktalardaki mahalle parklarının temizlenmesi planlanıyor.

 

 

Dernek tarafından projeye ilişkin yapılan açıklamada, "Düzce ili bütününde üretilen çöpün depolanması ve imhası konusunda büyük problemler bulunmaktadır. Söz konusu problem uzun zamandır Düzce'nin gündemini meşgul etmektedir. Çeşitli sebeplerden ötürü yaşadığımız çevredeki kirlilik de çöp sorununun farklı bir boyutunu ortaya koymaktadır. Elimizdeki çöp ile çöp kutusunun buluşmaması park ve sokaklarımızdaki kirliliğin ana nedenidir. Bu kapsamda "Temizlik Haritası" projesi çevre kirliliği konusunda duyarlılık geliştirmeyi amaç edinmiştir. Projenin fikri; kent bütününde yaşanan kirliliğin önüne geçmek, temizliğin sürekliliğini sağlamaktır." ifadelerine yer verildi.

 

Facebook Yorumları
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Duzcerota.com sorumlu tutulamaz.

ÇOK OKUNANLAR

20.10.2018 15:55

Artık rahat yemek yiyebilecek!

NAMAZ VAKİTLERİ