Site Haritaları Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Twitter Sayfamız Instagram Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
[17:11] Konuralp’te herkesle birebir ilgilendi! -- [17:03] Yığılca belediyesinden Mevlid-i Nebi etkinlikleri! -- [16:50] İyi gençlerden cami cemaatine lokum ikramı! -- [16:33] Gümüşova iyi parti ‘de yeni oluşum tamamlandı! -- [09:47] OPEN CUP'A DAMGA VURDULAR! -- [17:26] Şehrin güneyi hızla birbirine bağlanıyor! -- [17:15] KSS’nin kanal temizliği yapıldı! -- [13:38] İyi Parti seçim çalışmalarına hızlı başladı! -- [13:00] Mevlid-i Nebi haftası münasebetiyle gül dağıtıldı! -- [15:30] Keskin; 'Görevimizin başındayız ve yolumuza devam ediyoruz' --
Yaşam
Miniklerden Kostüm Defilesi

Gölyaka Anaokulu tarafından hazırlanan kostüm defilesi etkinliğine büyük ilgi gösterildi.

Miniklerden Kostüm Defilesi

6.4.2018
143 kez okundu.

Gölyaka Anaokulu bahçesinde düzenlenen etkinliğe, Gölyaka Milli Eğitim Müdürü Ergin Taştepe, Şube Müdürü Ali Kanık, Orman İşletme Müdürü Mevlüt Arslan, Gölyaka Anaokulu Müdürü Nagehan Çelebi, Müdür Yardımcısı Ahmet Serdar Kavaklı, Kurum ve Daire Amirleri, öğrenci ve çok sayıda öğrenci velisi katıldı.

 

Müzik eşliğinde kıyafetlerini gösterme fırsatı bulan minik öğrenciler düzenlenen podyumda yürüyerek veli ve öğrencilerin hazırladıkları kostümleri sergiledi, miniklerin yüzlerindeki mutluluk görülmeye değerdi.

 

Okul Müdürü Nagehan Çelebi "Emeği geçen tüm velilerimize ve öğrencilerimize hazırladıkları kostümler için çok teşekkür ediyoruz" dedi.

Facebook Yorumları
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Duzcerota.com sorumlu tutulamaz.

ÇOK OKUNANLAR

17.11.2018 10:44

İbrahimoğlu ve Batur ailesinin acı günü!

NAMAZ VAKİTLERİ