Site Haritaları Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Twitter Sayfamız Instagram Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
[17:41] Başkan Özlü’ye hayırlı olsun ziyaretleri! -- [17:34] Mahalle sözleşmeleri rehber olacak! -- [17:24] Başkan Özlü’yü tebrik için Düzce’ye geldi! -- [17:16] Üç bin ciltlik eser bağışladı! -- [11:36] Ak Parti Teşkilatından hayırlı olsun ziyareti! -- [11:30] TARİHTEN GELEN BEREKETİN ÖYKÜSÜ -- [11:30] Belediyede sağlık düzenlemesi! -- [11:10] Maksud Topal üçüncü oldu! -- [09:59] İl Başkanı Kırmacı; “Gelecek biziz, gelecek bizlere emanet” -- [09:54] ARAMIZDAN AYRILANLAR --
Yaşam
ÇOK GÜZEL HAREKETLER BUNLAR…

Düzce İşçileri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği, kuruluş amacı doğrultusunda işçinin yanında durmaya ve enflasyonla mücadele kapsamında çalışmalarını sürdürmeye devam ediyor. Dernek, son olarak kilogramı 1 (bir) TL’den satışa çıkardığı 6 ton unu kısa sürede dağıttı.

ÇOK GÜZEL HAREKETLER BUNLAR…

6.12.2018
563 kez okundu.

Delta Alfa Çorap Fabrikası çatısı altında çalışan işçiler tarafından kurulan Düzce İşçileri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği’nden yine alkışlanacak bir hareket geldi. Kısa süre önce kurulan dernek, sosyal sorumluluk çalışmaları gerçekleştirip bir çok mağdur vatandaşın yaşamlarına dokunurken aynı zamanda asıl kuruluş amacı altında çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.

 

 

Neredeyse her ay farklı bir etkinlik ve sosyal sorumluluk çalışması gerçekleştiren Dernek, son olarak Çorum’dan getirttikleri 6 ton unu ihtiyaç sahibi işçilere kilogramı 1 TL’den dağıtarak mutfaklara katkı sağlamayı sürdürdü.

 

Cüzi bir fiyatla satışa çıkartılan ve kısa sürede tükenen un satışına katılarak bizzat dağıtımı gerçekleştiren Dernek Başkanı Sedat Mıhçı, yaptığı açıklamada şunları dile getirdi;

“Türkiye’de vergi yükünü sırtında en çok hisseden kısımız. Asgari ücretin şuan ki durumu belli. Bunun üzerine ülkemizdeki dolar kurundaki hareketlenme ve fırsatçıların türemesiyle, zaten zor geçinen biz işçileri daha da zor duruma sokmuştur.

Düzce İşçileri Dayanışma Derneği olarak bir nebze de olsa arkadaşlarımızın mutfaklarına fayda sağlamak istiyoruz. Bu amaç doğrultusunda çalışmalarımızı devam ettiriyoruz. Bundan sonraki süreçte de farklı ihtiyaç malzemelerini çok cüzi miktarlar karşılığında dağıtmaya devam edeceğiz.”

Facebook Yorumları
Okuyucu Yorumları

Salt alfa calisani

6.12.2018

Helal olsun sedat baskan

KATILIYORUM KATILMIYORUM 

%55,00

Nilüfer gül

6.12.2018

Bize bu fırsatları tanıyan önce genel müdürümüz volkan özer sonra da teksif sendikası olmak üzere delta alfa çorap fabrikasına çok teşekkür ederim

KATILIYORUM KATILMIYORUM 

%57,89

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Duzcerota.com sorumlu tutulamaz.

ÇOK OKUNANLAR

18.4.2019 14:03

KAPOĞLU AİLESİNİN ACI GÜNÜ!

NAMAZ VAKİTLERİ