Site Haritaları Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Twitter Sayfamız Instagram Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
[17:35] Alt yapı çalışmaları Koçyazı da başladı! -- [17:29] Uyarı tabelaları asıldı! -- [17:19] Camilerde çevre düzenlemesi! -- [16:03] Özlü; ‘Maaşları öz kaynaklarımızla ödüyoruz’ -- [14:06] Özlü İstanbul temaslarına devam ediyor! -- [13:53] “Turizm sezonu güvenlik toplantısı” gerçekleştirildi! -- [13:42] Er'den İmamoğlu'na destek! -- [12:39] İmar planları vatandaşla birlikte oluşacak! -- [12:32] ARAMIZDAN AYRILANLAR -- [17:45] Temizlik ve bakım çalışmaları sürüyor! --
Yaşam
HEM YERLİ HEM MİLLİ DÜZCE İŞÇİLERİ DAYANIŞMA DERNEĞİ

Düzce İşçileri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği, kuruluş amacı doğrultusunda işçinin yanında durmaya ve enflasyonla mücadele kapsamında çalışmalarını sürdürmeye aynı zamanda yerli ve milli ürünleri iş arkadaşlarıyla buluşturmayı sürdürüyor. Dernek, bugün yaptığı çalışmayla 6 kilogramlık 1200 paket bor madeninden yapılan deterjanı ihtiyaç sahibi işçilerle buluşturdu.

HEM YERLİ HEM MİLLİ  DÜZCE İŞÇİLERİ DAYANIŞMA DERNEĞİ

9.3.2019
455 kez okundu.

Delta Alfa Çorap Fabrikası işçileri tarafından kurulan,bugüne kadar gerçekleştirdikleri sosyal çalışmalarla farkındalık oluşturan ve Düzce kamuoyunda haklı bir yer edinen Düzce İşçileri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği, son olarak getirttikleri 6 kilogramlık 1200 paket bor madeninden yapılan deterjanı dağıtarak işçilerin temizlik ihtiyaçlarına katkı sağladı.  

 

 

Dernek Başkanı Sedat Mıhçı, yaptığı açıklamada şunları dile getirdi;

 

“Kuruluş amacımız doğrultusunda çalışmalarımızı, işçi kardeşlerimize destek olarak devam ettiriyoruz. Her ay yapmayı sürdürdüğümüz çalışmalar kapsamında ihtiyaç sahibi işçilerimizin ev ekonomilerine katkılarımıza hız kesmeden devam ediyoruz. Ne mutlu bize ki böyle bir çalışmanın içerisinde varız.

 

Düzce İşçileri Dayanışma Derneği olarak, hem yerli hem milli olduğumuzu da göstermiş oluyoruz. Bu ay temizlik konusunda yerli ve milli bir ürünümüz olan Bor madeninden yapılan deterjanla arkadaşlarımızın ekonomilerine katkıda bulunmak istedik. Çalışmalarımıza hız kesmeden devam edecek ve farkındalık oluşturmayı sürdüreceğiz. Emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum.”

 

 

Deterjanlar, işçilerin yoğun ilgisiyle kısa sürede tükendi.

Facebook Yorumları
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Duzcerota.com sorumlu tutulamaz.

ÇOK OKUNANLAR

15.06.2019 18:16

15 Ton Patates Dağıttılar