Site Haritaları Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Twitter Sayfamız Instagram Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
[18:32] Özcan’dan Özlü’ye ziyaret! -- [18:27] Sokak tek yönlü olarak trafiğe açıldı! -- [17:00] Trafik Güvenliği toplantısı yapıldı! -- [16:51] Masar Tower basın lansmanını gerçekleştirdi! -- [16:27] Kalıcı konutlar değişecek, dönüşecek! -- [12:46] Başdanışman içişlerinden geliyor! -- [12:28] Hasan Kesek Türkiye ikincisi! -- [10:59] ARAMIZDAN AYRILANLAR -- [17:26] Mustafa Varank Düzce’de! -- [16:24] Sakarya’dan usta bilardocular geçti! --
Yaşam
15 Ton Patates Dağıttılar

Düzce İşçileri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği (DİDER), işçinin yanında durmaya ve ev ekonomilerine can vermeye devam ediyor. Dernek, bugün yaptığı son çalışmasıyla 15 ton patatesi kilosu 50 kuruştan ihtiyaç sahibi işçilerle buluşturdu.

15 Ton Patates Dağıttılar

15.06.2019
387 kez okundu.

Delta Alfa Çorap Fabrikası işçileri tarafından kurulan, sosyal çalışmalarla farkındalık oluşturmayı hedefleyen DİDER son olarak kilosu 50 kuruştan 15 ton patatesi dağıtarak emekçilerin mutfak masraflarına katkıda bulundu.

 

 

Dernek Başkanı Sedat Mıhçı, fabrikanın çıkış saatinde gerçekleştirilen çalışmalarıyla ilgili yaptığı açıklamada, “İşçi, emekçi kardeşlerimize destek olmaya devam ediyoruz.  DİDER olarak bugüne kadar bu tarzda hemen hemen aylık periyotlarla ve farklı ürünlerle arkadaşlarımızın bütçelerine katkıda bulunmaya çalışıyoruz. Bundan sonraki süreçte de aynı kararlılıkla devam edeceğimizi söyleyebilirim” dedi.

 

 

Hem mutfağa hem de cebe katkıda bulunmak amacıyla gerçekleştirilen çalışmayla 15 ton patates kısa sürede tükendi.

 

Facebook Yorumları
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Duzcerota.com sorumlu tutulamaz.

ÇOK OKUNANLAR