Site Haritaları Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Twitter Sayfamız Instagram Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
[12:43] Yeniden değerleme oranı yüzde 9,11 olarak belirlendi! -- [12:38] Evde corona hastası varsa nelere dikkat edilmeli? -- [18:10] 'Düzce'den nemalanmaya çalışanlara müsaade etmeyeceğiz' -- [18:01] Celil Yağız Sahnesi’ne düzenleme! -- [17:36] Özlü; ‘Bölgenin en güçlü itfaiye teşkilatı kuruluyor’ -- [16:40] Özlü; ‘Dört bir yanda çalışıyoruz’ -- [15:53] ‘15 yaşındaki çocukların dağa gidince mi iradesi oluyor’ -- [13:01] Karaciğer nakli ile daha kaliteli yaşama adım attı! -- [18:24] ‘Düzce’de yaşayan vatandaşlarımızı kışkırtıcı tutum izlenmektedir!’ -- [18:19] Şahin; ‘İKV, Türkiye’nin AB’ye açılan kapısı oldu’ --
Yaşam
Serbay Ailesinin mutlu günü!

Düzce’nin tanınmış reklam ajansı yöneticisi Özkan Gözütok ve İlayda Demirel Pazar günü gerçekleştirilen nikah töreni ile dünya evine girdi.

Serbay Ailesinin mutlu günü!

7.09.2020
400 kez okundu.

   Düzce’nin tanınmış reklam ajansı yöneticisi Özkan Gözütok ve İlayda Demirel Pazar günü gerçekleştirilen nikah töreni ile dünya evine girdi.

 

   Düzce’nin tanınmış reklam ajansı yöneticisi Özkan Gözütok ve İlayda Demirel Pazar günü Çilimli belediye başkanı Muhsin Yavuz’un kıydığı nikah töreni ile hayatlarını birleştirdi. Çilimli belediye başkanı Muhsin Yavuz genç çiftin evlilik cüzdanlarını vererek, hayırlı ve mutlu yıllar geçirmelerini diledi.

 

   Özkan Gözütok ve İlayda Demirel’i bu mutlu günlerinde sevenleri yalnız bırakmadı.

 

   Düzce Rota Haber ailesi olarak çifte mutluluklar dileriz.

 

 

 

 

Facebook Yorumları
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Duzcerota.com sorumlu tutulamaz.

ÇOK OKUNANLAR