Site Haritaları Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Twitter Sayfamız Instagram Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
[17:35] Alt yapı çalışmaları Koçyazı da başladı! -- [17:29] Uyarı tabelaları asıldı! -- [17:19] Camilerde çevre düzenlemesi! -- [16:03] Özlü; ‘Maaşları öz kaynaklarımızla ödüyoruz’ -- [14:06] Özlü İstanbul temaslarına devam ediyor! -- [13:53] “Turizm sezonu güvenlik toplantısı” gerçekleştirildi! -- [13:42] Er'den İmamoğlu'na destek! -- [12:39] İmar planları vatandaşla birlikte oluşacak! -- [12:32] ARAMIZDAN AYRILANLAR -- [17:45] Temizlik ve bakım çalışmaları sürüyor! --
Yazarlar
19 HAZİRAN
Ömer ZEKİ

Ömer ZEKİ

18.6.2016
2608 kez okundu.

 

MHP, şu anda milliyetçi camianın beklentisi olmaktan çıkmış, Türk milletinin meselesi haline gelmiştir.

 

Yarım asra yakın bir zamandır doğru dürüst iktidar olamayan, olduğunda da bir şey anlamayan, havanda su dövüldüğüne inanmaya başlayan MHP’li camia kadar, bütünüyle milletimizi ve beklentilerini de yok saymak tuhaf bir haldir, anlaşılmaz bir iştir.

 

Türk halkı artık sıkılmış, bunalmıştır. Sıkıntısından, bunaltısından kendisini kurtaracak, demokrasi rejimine sahip çıkacak, demokratik hayatın kilidini kıracak öndere susamıştır. Bu susuzluğunda da  MHP’yi su içebileceği bir çeşme olarak görmektedir. Milletimiz AKP kuşatmasını yarmak ve Türkiye’yi aydınlık yarınlara ulaştırmak için umudunu MHP ve Ülkücü harekete bağlamıştır.

 

Ülkücü bürokrat, Ülkücü akademisyen, Ülkücü öğretmen, Ülkücü memur, Ülkücü doktor ve Ülkücü mühendisler AKP iktidarı tarafından ezilmiş, sindirilmiş ve hor görülmüştür. Ülkücü hareketin özgüveni düşürülmüş ve yalnız bırakılmıştır.

 

Tabanın ve Milletin iradesine karşı siyaset yapılmaz. Bugün MHP tabanının ezici çoğunluğu ve aziz Türk milleti MHP de tüzük değişikliği kurultayı yapılmasını istemektedir. Büyük kurultay delegelerinin verdiği imzalar, her kademedeki teşkilat mensuplarımızın ısrarlı talepleri ve mevcut iktidarın kötü icraatlarından bıkmış vatandaşlarımızın beklentileri bu yönde bir iradenin oluştuğunu net bir şekilde ortaya koymuştur.

 

İşte Türk milletinin ve her kademedeki teşkilat mensuplarının bu duygularını düşünerek 19 Haziran’da yapılacak tüzük kurultayına katılarak gereğini lütfen yapınız.

Facebook Yorumları
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Duzcerota.com sorumlu tutulamaz.

YAZARLAR

BEN, BENDEKİ BEN VE KENDİM

BEN, BENDEKİ BEN VE KENDİM

AYFER ÖZTÜRK YÜKSEL

DALKAVUKLAR HEP KAZANIR!

DALKAVUKLAR HEP KAZANIR!

BARIŞ ZENGİN

MÜREKKEP YALAMAK

MÜREKKEP YALAMAK

AHMET ÇODUR

KOCA ÇINARA YARDIM

KOCA ÇINARA YARDIM

ŞAH-I CİHAN

3 MAYIS

3 MAYIS

GÖLGELER

TÜM YAZARLAR İÇİN TIKLAYINIZ