Site Haritaları Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Twitter Sayfamız Instagram Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
[17:56] Çarşamba günü bu yollar trafiğe kapanacak! -- [17:31] Ömer Küçük: ‘Merak etmeyin kurtuluyoruz!’ -- [17:23] Su tasarrufuna dikkat çekmek için geliyorlar! -- [17:13] Kavşak çalışmaları tamamlandı! -- [13:12] Özlü; “Cumhurbaşkanımızın gelmesinden rahatsız olmanıza gerek yok” -- [11:32] Voleybol mahalli ligi sona erdi! -- [11:18] ARAMIZDAN AYRILANLAR -- [09:50] Yıldızlar Basketbolda Düzce Şampiyon! -- [09:43] Sevda Taşlı Avrupa İkincisi! -- [09:33] Bilardo 1.ligi başladı! --
Yazarlar
19 HAZİRAN
Ömer ZEKİ

Ömer ZEKİ

18.6.2016
2518 kez okundu.

 

MHP, şu anda milliyetçi camianın beklentisi olmaktan çıkmış, Türk milletinin meselesi haline gelmiştir.

 

Yarım asra yakın bir zamandır doğru dürüst iktidar olamayan, olduğunda da bir şey anlamayan, havanda su dövüldüğüne inanmaya başlayan MHP’li camia kadar, bütünüyle milletimizi ve beklentilerini de yok saymak tuhaf bir haldir, anlaşılmaz bir iştir.

 

Türk halkı artık sıkılmış, bunalmıştır. Sıkıntısından, bunaltısından kendisini kurtaracak, demokrasi rejimine sahip çıkacak, demokratik hayatın kilidini kıracak öndere susamıştır. Bu susuzluğunda da  MHP’yi su içebileceği bir çeşme olarak görmektedir. Milletimiz AKP kuşatmasını yarmak ve Türkiye’yi aydınlık yarınlara ulaştırmak için umudunu MHP ve Ülkücü harekete bağlamıştır.

 

Ülkücü bürokrat, Ülkücü akademisyen, Ülkücü öğretmen, Ülkücü memur, Ülkücü doktor ve Ülkücü mühendisler AKP iktidarı tarafından ezilmiş, sindirilmiş ve hor görülmüştür. Ülkücü hareketin özgüveni düşürülmüş ve yalnız bırakılmıştır.

 

Tabanın ve Milletin iradesine karşı siyaset yapılmaz. Bugün MHP tabanının ezici çoğunluğu ve aziz Türk milleti MHP de tüzük değişikliği kurultayı yapılmasını istemektedir. Büyük kurultay delegelerinin verdiği imzalar, her kademedeki teşkilat mensuplarımızın ısrarlı talepleri ve mevcut iktidarın kötü icraatlarından bıkmış vatandaşlarımızın beklentileri bu yönde bir iradenin oluştuğunu net bir şekilde ortaya koymuştur.

 

İşte Türk milletinin ve her kademedeki teşkilat mensuplarının bu duygularını düşünerek 19 Haziran’da yapılacak tüzük kurultayına katılarak gereğini lütfen yapınız.

Facebook Yorumları
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Duzcerota.com sorumlu tutulamaz.

YAZARLAR

KİM KİMİ ALDATIYOR?

KİM KİMİ ALDATIYOR?

İSMAİL HAKKI CİVİL

19 HAZİRAN

19 HAZİRAN

Ömer ZEKİ

TÜM YAZARLAR İÇİN TIKLAYINIZ

NAMAZ VAKİTLERİ