İLÇE OTOBÜSLERİNE DENETİM SÜRÜYOR

Düzce Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, emniyet ekiplerinin de katılımıyla düzenli ilçe otobüs denetimlerine devam ediyor. Son denetimlerde güzergah ihlali yapan iki araca para cezası uygulandı.

İLÇE OTOBÜSLERİNE DENETİM SÜRÜYOR
8.01.2023 - 23:03
Haber Merkezi
98

Düzce Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, şehir merkezi araç trafiğini olumsuz etkileyen ilçe ve köy otobüslerine karşı denetimlerini sürdürüyor. Kuyumcuzade Bulvarı üzerinde trafik emniyet ekiplerinin de katıldığı denetimler kapsamında Şehirlerarası Otobüs Terminaline girmediği ve güzergah ihlali yaptığı tespit edilen ilçe ve köy otobüslerine cezai işlem uygulandı. Şoförleri tekrar uyaran ekipler, kural dışı hareket eden 2 araca toplamda 872 TL para cezası uyguladı. Emniyet güçleri ile koordine şekilde düzenlenen denetimlerin düzenli aralıklarla devam edeceğini aktaran Zabıta ekipleri, şehir merkezi trafik akışının sağlıklı devam etmesi için toplu taşıma şoförlerini bir kez daha kurallara uymaları konusunda uyardı.


Editör: B. Zengin

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Rota (www.duzcerota.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar

Mobil Uygulamalarımız

Android Uygulamamız