Gönül Asuk, AK Parti'deki görevinden istifa etti

Ak Parti Düzce Kadın Kolları Başkanı Gönül Asuk, görevinden ayrıldığını duyurdu.

Gönül Asuk, AK Parti'deki görevinden istifa etti
1.06.2022 - 20:37
Kaynak: Haber Merkezi
670

Ak Parti Düzce Kadın Kolları Başkanı Gönül Asuk, istifa etti. Asuk yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı:

 

   "Ak Parti Kadın Kolları Başkanlığına geldiğim günden beri gerek teşkilatımın sorumluluklarını, gerekse Düzceli hemşerilerimiz ile olması gereken gönül bağını daha üst seviyelere getirmek için ben ve yönetim kurulu üyelerim gayretle çalıştık.

 

   İl Başkanım Sn. Mustafa Keskin ve yönetiminin desteği, Belediye Başkanımız Sn. Faruk Özlü ’nün Düzce adına yaptığımız her faaliyetle şahsıma ve yönetimime verdiği güç ile büyük

mesafe de aldık.

 

   Kadın Kolları Başkanlığını yürütürken çalışma hayatımda mesai saatlerimin eksiklerini gece yarılarına kadar çalışarak telafi etme gayretimden de asla vazgeçmedim.

 

   2023 hedefine ilerlerken hem iş hayatımı, hem ailemi, hem de Kadın Kolları Başkanlığında beklenen yüksek performansı göstermem mümkün görünmüyorken görevi layığıyla yapma adına şu andan itibaren yürütmekte olduğum Düzce Kadın Kolları

Başkanlığından ayrılıyorum.

 

   Çalıştığım işlerde daha verimli olmakta Düzce için hizmet olacaktır. Hayatımda yapmaktan en çok mutluluk duyduğum sosyal sorumluluk proje ve çalışmalarına da kesintisiz devam edeceğim.

 

   Bir Ak Parti neferi olarak dün olduğu gibi bugün de ülkem, Genel Başkanım Cumhurbaşkanım Sn. Recep Tayyip Erdoğan ve partim için çalışmalara aynı ruhla aynı azimle devam edeceğim."


Editör: B. Zengin