GAZİ VE YAKINLARINDAN AK PARTİ’YE TAM DESTEK

“Evlatlarımızı şehit edenlerle aynı safta yer alamayız.” Gazi yakınları millet ittifakına karşı tavırlarını net bir şekilde ortaya koydu. “Bizden onlara oy çıkmaz.”

GAZİ VE YAKINLARINDAN AK PARTİ’YE TAM DESTEK
28.04.2023 - 21:34
Kaynak: Haber Merkezi
411

AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanı ve Düzce Milletvekili Ayşe Keşir seçim çalışmaları kapsamında, Düzce Harp Malülü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği’ni ziyaret etti. AK Parti heyetine yoğun ilgi gösteren dernek üyeleri 14 Mayıs için net konuştu. “Cumhurbaşkanımız ve partimizin milletvekili adayları için oyunuza talibiz” diyen Keşir, destek sözünü aldı. Gazilerin 6’lı masaya tepkisi sert oldu. Gaziler,  “Bizim çoluğumuzu çocuğumuzu şehit eden bir parti var, HDP. Onunla olanlarla birlikte olamayız.” dediler. 

Düzce Gürcü Kültür Derneği de AK Parti’ye ev sahipliği yapan adresler arasındaydı. Geniş katılımla gerçekleşen toplantıda Keşir, şehrin ilk kadın vekili olma gururunu yaşatan hemşehrilerine teşekkür ederek yeni adaylara destek istedi.

“Cumhurbaşkanımızın yasakları kaldıran iradesine ve bana şehrimin ilk kadın milletvekili olma gururu yaşatan hemşehrilerime müteşekkirim. Ekibimiz için, yeni başlayan arkadaşlarım için de sizlerin desteğinizi istiyorum.”

GÜMÜŞOVA ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ KADINLARLA GÜÇLENİYOR 

AK Parti teşkilatlarının yoğun gündeminde Gümüşova Organize Sanayi Bölgesi de vardı. 

Düzce’ye üreterek değer katan sanayici ve girişimcilerin buluşma noktalarından Gümüşova Organize Sanayi Bölgesi kadın istihdamıyla dikkat çekiyor.  AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanı ve Düzce Milletvekili Ayşe Keşir, şehrin “İş’te Eşit Kadın” sertifikalı tek firması olan çorap fabrikasını ziyaret etti.

Üretiminin tamamını yurt dışına ihraç eden fabrikada 800 kişi istihdam ediliyor. Çalışanların yüzde 49.25’i ise kadın. Kadınların iş hayatında söz sahibi olmasından duyduğu memnuniyeti dile getiren Keşir, fabrikada incelemelerde bulundu. 

Keşir ve beraberindekiler daha sonra elektrikli araç üretimi yapan Volta Motor ve Banyo mobilyaları üreten ORKA fabrikaları oldu.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Rota (www.duzcerota.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar

Mobil Uygulamalarımız

Android Uygulamamız