ÇAT KAPI ZİYARETLER İLE GÖNÜLLERE DOKUNUYORLAR

Seçim tarihi yaklaşırken AK Parti milletvekili adayları  çat kapı ziyaretleri ile gönüllere dokunuyor. 14 Mayıs’ta yeni bir destan yazmak için hazır olduklarını vurgulayan AK parti adayları,  seçim çalışmalarına Bahçehir bölgesinde devam etti. 

ÇAT KAPI ZİYARETLER İLE GÖNÜLLERE DOKUNUYORLAR
1.05.2023 - 18:59
Haber Merkezi
245

14 Mayıs seçimlerine sayılı günler kala saha programlarına gece gündüz devam eden AK Parti milletvekili adayları sıkılmadık el, girilmedik gönül bırakmıyor.   AK adaylar, Bahçeşehir bölgesinde çat kapı ziyaretler yaptıkları hanelerde tek tek tokalaşarak Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın selamı ilettiler. Seçimlerde AK Parti’ye oy sözü aldılar. 

AK  Parti milletvekili Ayşe Keşir, Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, AK Parti Düzce İl Başkanı Hasan Şengüloğlu, 

Milletvekili adayları Ercan Öztürk ve Hakan Kuşçuoğlu,  İl Kadın Kolları Başkanı Şulenur Kubilay Yılmaz. İl Gençlik kolları Başkanı Oğuzhan Küçük, Merkez İlçe Başkanı Mehmet Gül ile teşkilatın destek verdiği seçim gezileri Bahçeşehir Bölgesinde adeta şölen havasında geçti. 

AK Parti Düzce İl Başkanı Hasan Şengüloğlu , Bahçeşehir’in güzel insanları ile gönül gönüle bir gün geçirdiklerini söyledi. Düzce’yi milletvekili adayları ile adım adım gezdiklerini gördükleri ilgiden memnun olduklarını anlatan Şengüloğlu  “Düzcemizin her yerini adım adım geziyoruz. Her vatandaşımızla kucaklaşıyor , dualarını alıyoruz. Tüm teşkilatımızla beraber Bahçeşehir bölgesinde çat  kapı ev ziyaretleri yaparak çalınmadık zil bırakmadık. Milletvekili adaylarımızla beraber  hemşehrilerimiz ile buluştuk. Bizleri coşkuyla karşılayan, bağrına basan Bahçeşehir’deki hemşehrilerimize teşekekkür ederiz.” dedi.                                                                                                                                                                                   

AYŞE KEŞİR: DÜZCEMİZ İÇİN EL ELEYİZ

Çat kapı hane ziyaretleri yapan AK Parti Düzce Milletvekili Ayşe Keşir,  14 Mayıs 2023’te yapılacak Cumhurbaşkanı seçimleri öncesinde Recep Tayyip Erdoğan için destek istedi. Seçmene tek tek Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın selamını ileten Keşir "Güçlü Türkiye, güçlü yarınlar için en büyük desteğimiz hemşehrilerimiz . Cumhurbaşkanımıza desteklerinizi bekliyoruz. Düzcemiz için her an elele, gönül gönüleyiz.” şeklinde konuştu. Keşir, binalarını, balkonlarını Recep Tayyip Erdoğan  posterleri ile donatan Bahçeşehir sakinlerine teşekkür etti.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Rota (www.duzcerota.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar

Mobil Uygulamalarımız

Android Uygulamamız