“CUMHURBAŞKANIMIZA VE MİLLETVEKİLLERİMİZE DESTEK GÖRÜYORUZ”

AK Parti Düzce İl Başkanı Hasan Şengüloğlu, 14 Mayıs’ı zaferle tamamlayacaklarına inandığını vurgulayarak “İnşallah Cumhurbaşkanımız balkon konuşmasını yapacak” dedi.  

“CUMHURBAŞKANIMIZA VE MİLLETVEKİLLERİMİZE DESTEK GÖRÜYORUZ”
8.05.2023 - 18:56
Kaynak: Haber Merkezi
408

Seçime sayılı günler kala sahadan bir an olsun ayrılmayan ve milletvekili adaylarına gece gündüz destek olan Hasan Şengüloğlu, Düzce’yi karış karış geziyor. Şengüloğlu, gittikleri yerlerde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a ve milletvekillerine yoğun ilgi ve teveccüh gösterildiğine dikkat çekiyor. 

ADIM ATILMADIK NOKTA BIRAKILMIYOR
AK Parti olarak ilçelerde ve köylerde adım atılmadık nokta bırakmadıklarını söyleyen Hasan Şengüloğlu, Düzce’yi karış karış gezerek seçmenle buluştuklarını söyledi. Seçim çalışmaları kapsamında Gölyaka’da muhtarlarla verimli bir istişare toplantısı yaptıklarını akabinde Çilimli Kuşoğlu köyünde her sene geleneksel olarak gerçekleyen Hıdırellez şenliklerine katıldıklarını belirtti. 

2 BİN KİŞİYE EĞİTİM VERİLDİ
Merkez ilçeye bağlı 96 Köy ve 56 Mahalledeki sandık görevlileri ile de buluştuklarının altını çizen Şengüloğlu, yaklaşık 2 bin kişinin sandık eğitimlerine katıldığını açıkladı. Çay Mahallesinde yeni kurulan pazar yerine hayırlı olsun ziyareti yaptıklarını dile getiren Şengüloğlu “Vatandaşımız gerçekten bu hizmetten çok memnun, çok hayır duası aldık.” dedi.  

SANDIKLARI PATLATACAĞIZ
Her gün köy ziyaretlerini aralıksız sürdürdüklerini belirten Hasan Şengüloğlu, “Hacıahmetler köyünden başlayarak, Küçükmehmetler, Otluoğlu, Ozanlar ve Sinirci köyünü ziyaret ettik. Vatandaşın çok yoğun teveccühüne mazhar olduk. Allah razı olsun. İnşallah önümüzdeki hafta Pazar günü sandıkları patlatacağız. Gittiğimiz her yerde Düzceliler “Siz merak etmeyin, biz sonuna kadar Cumhurbaşkanımıza ve milletvekillerimize sahip çıkıyoruz.” diyorlar. İnşallah Pazar günü zaferle sonuçlanacak, cumhurbaşkanımız balkon konuşmasını yapacak.” diye konuştu.


Editör: B. Zengin

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Rota (www.duzcerota.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar

Mobil Uygulamalarımız

Android Uygulamamız