KEŞİR’DEN SANDIĞA SAHİP ÇIKIN MESAJI

AK Parti Düzce İl Başkanlığı tarafından 14 Mayıs seçimlerine bir hafta kala sandık müşahitlerine yönelik bilgilendirme toplantısı gerçekleştirildi. Toplantı da konuşan AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanı ve Düzce milletvekili Ayşe Keşir, “Sizlerden ricam, her oy pusulasına çok dikkatli bakın. Bir oyumuz bile zayi olmasın. Önce Allah’a sonra sizlere güveniyoruz” dedi.

KEŞİR’DEN SANDIĞA SAHİP ÇIKIN MESAJI
9.05.2023 - 19:11
Güncelleme 9.05.2023 - 19:11
Kaynak: Haber Merkezi
391

AK Parti Düzce İl Başkanlığı, 14 Mayıs seçimlerine kısa süre kala il, ilçe, köy, belde, mahallelere yönelik sandık güvenliği çerçevesinde sandık müşahitlerini ile bir araya geldi.

Soğancı mevkiinde bulunan KYK yurdunda gerçekleştirilen toplantıya AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanı ve Düzce Milletvekili Ayşe Keşir, AK Parti İl Başkanı Hasan Şengüloğlu, Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, Merkez İlçe Başkanı Mehmet Gül, Milletvekili adayı Ercan Öztürk, Hakan Kuşçuoğlu ve teşkilatın ana kademe yöneticilerinin yanı sıra il, ilçe, köy, belde yöneticileri ile sandık müşahitleri katılım sağladı.

ÖNCE ALLAH’A SONRA SİZLERE GÜVENİYORUZ
Toplantı öncesinde saha çalışmalarına kısa bir ara vererek müşahitlerle bir araya gelen Ayşe Keşir, “Son kampanya döneminde çok yoğun bir çalışma gerçekleştirdik. Ekiplerimiz sahada. Son ana kadar biz sahada görevimizi yapmaya devam edeceğiz. Ama biz ne kadar bu çalışmaları yapsak bile, eğer seçim günü sandıkta rahat davrandığımızda oradan kaybedeceğimiz bir kaç oy, seçimin kaderini değiştirebilir. Bir oy ile ya belediye aldık ya kaybettik. Sizlerden ricam, her oy pusulasına çok dikkatli bakın. Bir oyumuz bile zayi olmasın. Önce Allah’a sonra sizlere güveniyoruz.” dedi.


Editör: B. Zengin

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Rota (www.duzcerota.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar

Mobil Uygulamalarımız

Android Uygulamamız