KEŞİR VE KUŞÇUOĞLU’NDAN KAMYONCU ESNAFINA ZİYARET

AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanı, Düzce Milletvekili Ayşe Keşir ve Milletvekili adayı Hakan Kuşçuoğlu, Düzce Kamyon ve Tır Motorlu Taşıyıcıları Kooperatifinde coşku ile karşılandı. Kamyoncu esnafından seçimlerde destek isteyen Keşir, “Biz liderimizi de onun etrafındaki takımı da güçlü ve dimdik tutmak istiyoruz. Sizlerin de bizi yalnız bırakmayacağınızı biliyorum.” dedi.

KEŞİR VE KUŞÇUOĞLU’NDAN KAMYONCU ESNAFINA ZİYARET
11.05.2023 - 21:48
Haber Merkezi
283

AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanı, Düzce Milletvekili Ayşe Keşir ve Hakan Kuşçuoğlu, Düzce Kamyon ve Tır Motorlu Taşıyıcıları Kooperatifini ziyaret ederek kamyoncu esnaflarıyla bir araya geldi. 
Kooperatif Başkanı Orhan Yılmaz ve üyelerinin yoğun ilgisiyle karşılaşan AK Parti vekil adayları Keşir ile Kuşçuoğlu, gerçekleşen ziyarette ilk olarak kamyoncu esnafının istek ve taleplerini dinledi. Ardından söz alan Ayşe Keşir, bu seçimin çok farklı bir seçim olduğunu belirterek, geçmişte yaşanan süreçleri değerlendirdiği konuşmasında “Gezi olaylarında, 15 Temmuzda, 25 Aralıkta, Çukur eylemlerinde alamadıkları neticeyi almak için tüm güçlerin birleştiği bir seçim.” dedi.

“Hem Cumhurbaşkanımıza hem bizlere desteklerinizi bekliyorum. Bu dönem Allah’ın izniyle Düzce’de 3-0 yapmak istiyoruz.” cümleleriyle konuşmasına devam eden Keşir, şunları söyledi;
“Bunu neden istediğimizi de paylaşayım; lider siyasette ekibiyle ve takımıyla güçlüdür. Siyaset takım işidir. Toplumun bütün mekanizmalarını bir araya getiriyoruz ki; sorunları bilelim ve çözelim diye. Nasıl ki başkan oda olmazsa başkanlık yapamayacağı gibi siyasette tek başına yapılmaz. Bugün AK Partinin 11 Milyon üyesi var ve her biriyle gurur duyuyoruz. Bu bir güç. Bu üyelerin 5,5 milyonu da kadın üye ve bu da bir güç. İl de ilçe de her mahalle de her bölgede bir bir teşkilatlanıyoruz ki, bu bir güç oluştursun liderinin arkasında dursun diye. Milletvekili de bu takımın bir parçası. Biz Cumhur ittifakı olarak 360 milletvekilinin altına düşmemek istiyoruz. Bu Ayşe’nin, Hakan’ın Ercan’ın meselesi değil. Tayyip Erdoğan’ın takımını tas tamam arkadan itme meselesi. Aksine söylenen her şey lideri yalnızlaştırmak için söylenir. “Tayyip Erdoğan iyi ama…” diye başlayan cümlenin arkasından gelen her şey onu yalnızlaştırmak için söyleniyor. Biz liderimizi de onun etrafındaki takımı da güçlü ve dimdik tutmak istiyoruz. Sizlerin de bizi yalnız bırakmayacağınızı biliyorum.”

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Rota (www.duzcerota.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar

Mobil Uygulamalarımız

Android Uygulamamız