AK Parti İl Başkanı Şengüloğlu’dan Öğretmenler Günü Mesajı

AK Parti Düzce İl Başkanı Hasan Şengüloğlu, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

AK Parti İl Başkanı Şengüloğlu’dan Öğretmenler Günü Mesajı
23.11.2023 - 20:10
Kaynak: Haber Merkezi
130

Başkan Şengüloğlu mesajında, “24 Kasım Öğretmenler Gününde Başta Başöğretmenimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere Şehadete ermiş öğretmenlerimize Allah'tan rahmet diliyorum. 
“Öğretmenler! Yeni nesil sizin eseriniz olacaktır." diyen Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün ışığında, siz kıymetli öğretmenlerimize içten sevgi ve saygılarımı sunuyorum. 
Sizler, bilgiyle donanmış nesillerin yetişmesinde kilit bir rol oynuyorsunuz. Sabrınız, özveriniz ve öğrencilere kattığınız değer için size minnettarız. Sizler, sadece bilgi veren değil, aynı zamanda karakter kazandıran, yarının liderlerini şekillendiren değerli rehberlersiniz.

Bu sebeple, sizlere minnettarız ve öğrencilerinizle birlikte büyüyen bir toplumun inşasındaki katkılarınızı takdir ediyoruz.

Öğretmenler gününüzü en içten dileklerimle kutlar, sağlık ve mutluluk dolu nice başarılı yıllar dilerim. Sizlere olan teşekkürlerimizi bir borç bilir, nice nesillerin ışığınızda aydınlanmasını umarım.” şeklinde konuştu.


Editör: B. Zengin

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Rota (www.duzcerota.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar

Mobil Uygulamalarımız

Android Uygulamamız