MUHTARLARDAN ÖZLÜ’YE TAM DESTEK

AK Parti Düzce Belediye Başkan Adayı, Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, yerel seçim çalışmaları çerçevesinde Düzce Muhtarlar Derneği, Tüm Muhtarlar Derneği Düzce Şubesi, Düzce Abhaz Kültür Derneği ve Kırım Türkleri Derneği Düzce Şubesini ziyaret etti. Başkan Özlü, ziyaretleri esnasında yaptığı konuşmada, “Burada bir makama talip değilim memleketime hizmet etmeye talibim.  Ve yapacağım.” dedi.

MUHTARLARDAN ÖZLÜ’YE TAM DESTEK
25.01.2024 - 20:57
Kaynak: Haber Merkezi
118


AK Parti Düzce Belediye Başkan adayı, Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, 31 Mart yerel seçimlerine yönelik saha çalışmalarını tüm hızıyla sürdürüyor. Başkan Özlü, bu doğrultuda beraberinde AK Parti Düzce İl ve ilçe teşkilat yöneticileri ile birlikte Düzce Muhtarlar Derneği, Tüm Muhtarlar Derneği Düzce Şubesi, Düzce Abhaz Kültür Derneği ve Kırım Türkleri Derneği Düzce Şubesini ziyaret ederek dernek yönetimleri ile bir araya geldi.

KAVAL’DAN TAM DESTEK
Başkan Özlü ilk ziyaretinde Düzce Muhtarlar Derneği Başkanı Tacettin Kaval ve yönetim kurulu üyeleriyle buluştu. Başkan Özlü’nün 5 yıllık başkanlığı döneminde yaptığı çalışmaları yakından takip ettiklerini belirten Başkan Tacettin Kaval, “Yapılan yatırımlar büyük yatırımlar, köylerimizi çöpten kurtardı.  Sayın Bakanım geldi bizi kurtardı.  Pazaryeri, Tıbbı Atık tesisi bizi başka illerin boyunduruğundan kurtardı. Memleketim için Sayın Başkanımın görevinin devamını diliyorum.” diyerek seçimlerde desteklerini ifade etti.

 

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Rota (www.duzcerota.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar

Mobil Uygulamalarımız

Android Uygulamamız