BİR YANDAN MOTOSİKLETLER BİR YANDAN KANTİNLER DENETLENDİ

Düzce Belediyesi Zabıta Müdürlüğü, bir yandan Düzce İl Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü ekipleriyle organize şekilde ara tatil süresince okul kantinlerine yönelik denetimlerini yoğunlaştırdı.  Ekipler ayrıca, İstanbul Caddesi genelinde gerçekleştirdiği motosiklet denetimleriyle de sosyal hayatın sağlıklı şekilde ilerlemesini sağlama çalışmalarını sürdürdü.

BİR YANDAN MOTOSİKLETLER BİR YANDAN KANTİNLER DENETLENDİ
19.11.2022 - 14:57
Haber Merkezi
462

Düzce Belediyesi Zabıta Müdürlüğü, 2022-2023 eğitim öğretim yılı ilk ara tatilinin sona ermesiyle  birlikte okullarına dönecek öğrencilerin sağlıklı ortamlarda beslenmelerinin sağlanması noktasında kantinlerdeki ürünlere ve hijyen koşullarına yönelik denetim gerçekleştirdi.

İl Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü ekipleriyle ortaklaşa gerçekleştirilen denetimlerde kantin işletmecilerinin işyeri açma ve çalıştırma ruhsatlarının kontrollerini de sağlayan Zabıta ekipleri, denetimlerine okulların açılmasıyla birlikte devam edecek.

İSTANBUL CADDESİNDE MOTORLU TAŞIT DENETİMLERİ
Düzce Belediyesi Zabıta Müdürlüğü, Düzce İl Emniyet Müdürlüğü Trafik Şube Müdürlüğüne bağlı ekiplerle birlikte yaya trafiğine açık olan İstanbul Caddesi üzerinde de motorlu taşıtlara yönelik denetimlerini de aralıksız sürdürüyor.

Yapılan motosiklet denetimlerinde motorlu araç trafiğine kapatılan İstanbul Caddesine giriş yapan 15 motosiklete karayolları trafik kanununun ilgili maddesine istinaden 196’şar TL cezai işlem uygulanmıştır


Editör: B. Zengin