23 GÜNDEM MADDESİ GÖRÜŞÜLDÜ

Düzce Belediye Meclisi Ekim ayı ikinci oturumu Meclis Başkanvekili Hüdaver Gösterişli başkanlığında yapıldı. Toplantıda 23 madde görüşülerek karara bağlandı.

23 GÜNDEM MADDESİ GÖRÜŞÜLDÜ
7.10.2022 - 19:40
Haber Merkezi
373

Düzce Belediyesi Ekim ayı meclis ikincisi toplantısı Belediye Meclis Başkanvekili Hüdaver Gösterişli başkanlığında Belediye Meclis Toplantı salonunda gerçekleştirildi.

Hafta başında yapılan ilk oturuma ait meclis tutanak özetinin oy birliği ile kabul edilmesinin ardından 23 gündem maddesinin görüşülmesine geçildi.

Plan ve Bütçe Komisyonuna havale edilen müdürlükler arası ödenek aktarımı, aletli plates ders ücretlerinde tarife değişikliği, su aboneliği depozito ücretlerinde tarife değişikliğine yönelik maddeler oy birliği ile kabul edilirken, Beçi Kooperatifi üyelerine kesilen komisyon ücretlerinin %1’e düşürülmesine yönelik talep oybirliği ile reddedildi.

Hukuk komisyonuna havale edilen Düzce Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü çalışma yönetmeliğinde değişiklik talebi detaylı incelemenin yapılması için oybirliği ile ertelenirken, servis araçları hizmet yönetmeliği maddesi oy birliği ile Düzce Belka İnsan Kaynakla A.Ş.’nin sözleşme hüküm değişikliğine dair gündem maddesi ise oy çokluğu ile meclisten geçti.

İmar Komisyonuna havale edilen diğer gündem maddeleri ise meclis üyeleri tarafından görüşülerek oy birliği ile karara bağlandı.

Bir sonraki meclis oturumunun 7 Ekim 2022 Pazartesi günü saat 19.00’da yapılmasına karar verilerek birleşime son verildi.


Editör: B. Zengin