DÜZCE BELEDİYESİ, ÖĞRENCİLERİ YALNIZ BIRAKMIYOR

Düzce Belediyesi, Düzce Üniversitesi, Düzce Kent Konseyi Kadın ve Gençlik Meclisi işbirliği ile üniversite öğrencilerine yönelik etkinlik düzenlendi. Final haftasına giren öğrencilere sınavlar öncesinde moral desteği sağlamak için düzenlenen etkinlikte Kent Konseyi Kadın Meclisi üyeleri tarafından hazırlanan ‘Anne Eli Yemekleri’ üniversitelilere ikram edildi.

DÜZCE BELEDİYESİ, ÖĞRENCİLERİ YALNIZ BIRAKMIYOR
16.01.2024 - 19:51
Güncelleme 16.01.2024 - 19:57
Kaynak: Haber Merkezi
45

Düzce Belediyesi, öğrenim hayatlarını Düzce’de sürdüren üniversite öğrencilerinin yanında olmaya devam ediyor. Düzce Üniversitesi ile koordineli şekilde eğitim dönemiyle birlikte çeşitli etkinliklerle öğrencilerin yanında olan Düzce Belediyesi, öğrencilere yönelik etkinliklerini sürdürüyor.

Final haftası dolayısıyla sınav stresi yaşamamaları ve kendilerini evlerinde hissetmeleri adına moral vermek amacıyla Düzce Üniversitesi Kütüphanesinde, Düzce Kent Konseyi Kadın ve Gençlik Meclisi ile Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürlüğünün de desteği ile hazırlanan ikram gecesine Düzce Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nedim Sözbir, Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürü Yasin Tüfekçi ve Kent Konseyi üyeleri ile öğrenciler katıldı.

Etkinlikte kent konseyi kadın meclisi üyeleri tarafından hazırlanan birbirinden lezzetleri ‘Anne Eli Yemekleri’ D.Ü. Rektörü Prof. Dr. Nedim Sözbir ile Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürü Tüfekçi tarafından öğrencilere ikram edildi.


Editör: B. Zengin

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Rota (www.duzcerota.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar

Mobil Uygulamalarımız

Android Uygulamamız