DÜZCE BELEDİYESİNDEN AKÇAKOCA’YA YARDIMELİ

Düzce Belediyesi, geçtiğimiz günlerde sel felaketi yaşayan Akçakoca’ya desteğini sürdürüyor. Sel felaketinin izlerini silmek için tüm ekipleriyle ilçeye destek veren Düzce Belediyesi, bir temizlik aracını yaz mevsimi boyunca kullanılmak üzere Akçakoca Belediyesine tahsis etti.

DÜZCE BELEDİYESİNDEN AKÇAKOCA’YA YARDIMELİ
16.07.2021 - 19:24
Haber Merkezi
797

Yaz aylarında nüfusu ikiye katlanan Akçakoca ilçesine Düzce Belediyesinin desteği sürüyor. Geçtiğimiz günlerde sel  felaketinin yaşandığı andan itibaren tüm ekipleri Akçakoca’ya sevk eden Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, bu kez de yaz mevsimi boyunca Akçakoca Belediyesine destek olmak amacıyla bir adet temizlik aracı gönderdi.

 

Yaz mevsiminin başlamasıyla birlikte ilçede artan nüfus yoğunluğu ve sıcaklıkların mevsim normalleri üzerinde seyretmesi nedeniyle takviye olarak gönderilen aracın, temizlik yükünü büyük ölçüde hafifletmesi  düşünülüyor.


Editör: B. Zengin

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Rota (www.duzcerota.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar

Mobil Uygulamalarımız

Android Uygulamamız