MİNİKLERDEN CAN DOSTLARA YARDIMELİ!

4 Ekim Dünya Sokak Hayvanlarını Koruma Günü dolayısıyla mama kampanyası düzenleyen Düzce TED Koleji anasınıfı ve ilkokul öğrencileri aldıkları kedi ve köpek mamalarını Düzce Belediyesine teslim etti.

MİNİKLERDEN CAN DOSTLARA YARDIMELİ!
6.10.2021 - 14:42
Haber Merkezi
188

   Düzce Belediyesi’nin sokak hayvanlarına yönelik yaptığı çalışmalara minik öğrenciler de mama desteği ile katkı sundu. Düzce TED Koleji’nde eğitim gören anasınıfı öğrencileri barınaklarda yaşayan sokak hayvanları için yardım kampanyası düzenledi. ‘ Hayvanları Koruyalım Onları Yaşatalım’ sloganıyla yola çıkan minik öğrenciler, okulda yaptıkları panoda sokak hayvanları ile çektirdikleri fotoğrafları paylaşırken bir yandan da yaklaşık 200 kilo kedi ve köpek maması aldı. Minik öğrenciler aldıkları mamaları Düzce Belediyesi Veteriner İşleri Müdürlüğü ekiplerine teslim etti. 

   Düzce Belediyesi ekipleri, gönlü geniş olan minik öğrencileri Sokak Hayvanları Rehabilitasyon Merkezi ve Geçici Bakımevi’ne davet ederek can dostların yaşam alanlarını incelemelerini istedi.


Editör: B. Zengin

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Rota (www.duzcerota.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar

Mobil Uygulamalarımız

Android Uygulamamız