MEHTERAN GÖSTERİSİNE TAM NOT!

Düzce Belediyesi mehteran takımı kısa süre önce hizmete alınan Millet Bahçesinde mini bir konser verdi. Göseriyi vatandaşların arasında izleyen Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, Millet Bahçesinde her hafta Cuma günü Mehteran Takımının gösteri yapacağını müjdeledi.

MEHTERAN GÖSTERİSİNE TAM NOT!
22.11.2021 - 18:18
Haber Merkezi
277

   29 Ekim tarihinde açılan ve vatandaşların uğrak noktalarından  biri haline gelen Düzce Millet Bahçesi, sosyal ve kültürel faaliyetlerin de merkezi oluyor. Açılışın ardından büyük ilgi gören Millet Bahçesinde Düzce Belediyesi Mehteran takımı mini bir konser verdi.

   Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü Millet Bahçesinin açılışında konser veren mehteran takımının bundan sonra her Cuma günü vatandaşlara mini konser vereceğini açıkladı. Mini konser serisinin ilkini 19 Kasım Cuma günü veren Mehteran takımı vatandaşlar tarafından büyük ilgi gördü. Mehteran gösterisini vatandaşların arasında izleyen Başkan Özlü, her Cuma günü etkinliğin tekrar edileceğini söyledi.


Editör: B. Zengin

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Rota (www.duzcerota.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar

Mobil Uygulamalarımız

Android Uygulamamız