Mehmet Bakan'ın ardından Kayıkçı da imzaladı

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, eski sanayi çarşısının kentsel dönüşüme alınması noktasında, Düzce Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (DESOB) Başkanı, aynı zamanda eski sanayi çarşısı esnaflarından Mustafa Kayıkçı da Uzlaşma Ofisinde sözleşmeye imzayı attı.

Mehmet Bakan'ın ardından Kayıkçı da imzaladı
29.12.2021 - 19:27
Haber Merkezi
371

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, eski sanayi çarşısının kentsel dönüşümünün alt yapısını oluşturacak olan mülk sahipleri uzlaşma konusunun bir an önce tamamlanması için mülk sahiplerine çağrıda bulunuyor.

Bu kapsamda geçtiğimiz hafta içi KSS Başkanı aynı zamanda eski sanayi bölgesi esnaflarından Mehmet Bakan ilk imzayı atmıştı.

 

 Bakan’ın ardından DESOB Başkanı ve eski sanayi çarşısı esnaflarından Mustafa Kayıkçı da Forum Düzce A.Ş. yöneticisi Muhittin Coşkun ve Düzce Belediyesi başkan danışmanı Ercan Katırcıoğlu ile Uzlaşma Ofisinde bir araya gelerek sözleşmeye imza attı.

Projeyi oldukça beğendiklerini ifade eden Kayıkçı, “Düzce’nin önünü açacak bir proje. Şehrimizin bir an önce bu proje ile buluşabilmesi için kentsel dönüşüm alanı içindeki mülk sahiplerimizin de bir an önce resmi işlemleri başlatıp projeye sahip çıkılması noktasında gereken hassasiyeti göstereceklerine eminim. Hayırlı olsun” dedi.

Kayıkçı’nın imzasının yanı sıra eski sanayi çarşısında mülkü bulunan esnaflar Eyüp Topçu, Mehmet Öztürk, Murat Öz ve İlhan Öz’de uzlaşma ofisini ziyaret ederek Katırcıoğlu ve uzlaşma ofisi yetkilileri ile bir araya gelerek sözleşme imza süreçlerini başlattılar.

Öte yandan, Eski Sanayi Çarşısı Kooperatifi yönetimi de Uzlaşma Ofisini ziyaret ederek, kentsel dönüşüm ekseninde gerçekleştirilecek projenin detaylarına yönelik bilgi aldı.


Editör: B. Zengin

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Rota (www.duzcerota.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar

Mobil Uygulamalarımız

Android Uygulamamız