Gönülden görenlere kusursuz organizasyon

Düzce Belediyesi, "Beyaz Baston Görme Engelliler Haftası" dolayısıyla Kusursuz Kafe’de gönülden gören vatandaşlara canlı müzik organizasyonu düzenledi.

Gönülden görenlere kusursuz organizasyon
13.01.2022 - 20:11
Haber Merkezi
607

Düzce Belediyesi, Beyaz Baston Görme Engelliler Haftası'nda görme engelli vatandaşları unutmadı. Sosyal Yardım İşleri tarafından düzenlenen programa, Düzce Belediye Başkan Yardımcısı Hüdaver Gösterişli ve Beyaz Baston Görme Engelliler Derneği Gölyaka Şubesi Başkanı İsmail Kardüz katıldı. Kusursuz Kafe’de düzenlenen organizasyonda görme engelli vatandaşlara müzik ziyafeti verildi. Programa katılan Düzce Belediye Başkan Yardımcısı Hüdaver Gösterişli, "Bu organizasyona katıldığınız için çok teşekkür ediyoruz. Gönlü ile gören güzel insanları da saygıyla selamlıyorum. İnsan baş gözüyle önündeki 100 metreyi görür ama gönlüyle gören buradan Amerika’yı görür" diye konuştu.

Beyaz Baston Görme Engelliler Derneği Gölyaka Şubesi Başkanı İsmail Kardüz de programı düzenleyen Düzce Belediyesine teşekkür etti.

Kusursuz Kafe’nin personelinin yemek servisi ile başlayan organizasyonda, canlı müzik ile gönüllerince eğlenen vatandaşlar, hem şarkılara eşlik etti hem de solo şarkılar söyledi.

Programında sonunda görme engelli vatandaşlar için pasta kesildi.


Editör: B. Zengin

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Rota (www.duzcerota.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar

Mobil Uygulamalarımız

Android Uygulamamız