İYİLEŞMEYİ VE NORMALLEŞMEYİ HIZLANDIRMAK İÇİN KAHRAMANMARAŞ’TALAR

Kahramanmaraş merkezli meydana gelen depremlerin ardından yaraların sarılması için Düzce Belediyesi bölgedeki çalışmalarını sürdürüyor. Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü’nün talimatı ile afet bölgesine giden Başkan Yardımcısı Murat Gülmez ve İtfaiye Amiri Mehmet Caner Polat, bir dizi temasta bulundu.  

İYİLEŞMEYİ VE NORMALLEŞMEYİ HIZLANDIRMAK İÇİN KAHRAMANMARAŞ’TALAR
4.03.2023 - 17:04
Haber Merkezi
112

6 Şubat’ta meydana gelen ve 11 ili etkileyen depremin yaralarının sarılması için Düzce Belediyesi tüm imkânları ile bölgedeki çalışmalarını sürdürüyor. Depremin meydana geldiği ilk andan itibaren tüm imkânlarını seferber ederek afet bölgesindeki yerini alan Düzce Belediyesi, yardım elini bölgeden çekmiyor. 

BAŞKAN ÖZLÜ, YARDIMCISI VE İTFAİYE AMİRİNİ BÖLGEYE GÖNDERDİ
Meydana gelen depremin ardından bölgeye giderek eksikleri yerinde tespit eden Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü geçtiğimiz günlerde tüm başkan yardımcılarını kardeş ilçe Türkoğlu’na göndermişti. Başkan Özlü’nün talimatıyla Başkan Yardımcısı Murat Gülmez ve İtfaiye Amiri Mehmet Caner Polat yeniden deprem bölgesine gitti.

BİR DİZİ TEMASTA BULUNDULAR
Kahramanmaraş’ın koordinatör Valisi Dr. Zülkif Dağlı ile bir araya gelen Gülmez ve Polat Düzce Belediyesinin depremin ardından şu ana kadar yaptığı çalışmaları aktardı. Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanlığını da ziyaret eden Gülmez ve Polat, dönüşümlü olarak hizmet veren Düzce Belediyesi itfaiye personeli ile bir araya gelerek çalışmalar hakkında bilgi aldı. 
İtfaiyenin ardından kardeş ilçe Türkoğlu’na hareket eden Gülmez ve Polat burada Düzce Belediyesinin iş makineleri ve temizlik işleri müdürlüğünün yaptığı çalışmaları inceledi. Türkoğlu Belediye Başkanı Osman Okumuş ile de görüşen Başkan Yardımcısı Gülmez ilçenin güncel taleplerini tek tek not aldı. 

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Rota (www.duzcerota.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar

Mobil Uygulamalarımız

Android Uygulamamız