ANITPARK MEYDANI GÜNDÜZ DE DOLU OLACAK

Dünya Düzce Günleri’nde Anıtpark Meydanı birbirinden farklı etkinliklere ev sahipliği yapacak. Farklı spor dallarında düzenlenecek müsabakalar için takımını kuranlar 28 Temmuz tarihine kadar Düzce Belediyesi sitesi üzerinden başvuruda bulunacak. Turnuvada dereceye girenlere ödüller verilecek.

ANITPARK MEYDANI GÜNDÜZ DE DOLU OLACAK
21.07.2023 - 20:24
Kaynak: Haber Merkezi
304

Düzce Belediyesi, Dünya Düzce Günleri hazırlıklarını sürdürüyor. Konser serisinin açıklanmasının ardından 8 gün sürecek festival kapsamında gündüz etkinlikleri de netleşmeye başladı. Gençlerin spor yönelmesi ve teşvik edilmesi konusunda organizasyonlar düzenleyen Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürlüğü, Anıtpark Meydanı’nda hazırlanacak spor alanlarında turnuva düzenleyecek. Futbol (4x4), Basketbol (3x3), Voleybol (2x2), Oryantiring, Badminton, VR, Taç Tenis, Cornhole ve Bocce branşlarında düzenlenecek turnuvaya katılmak isteyenler takımlarını kurarak 28 Temmuz tarihine kadar https://duzce.bel.tr/11166-duzce-gunlerinde-etkinliklere-doyacagiz linkinden başvuruda bulunabilecek. Ödüllü turnuva sonunda dereceye girenlere akıllı saat, bluetooth kulaklık ve ses bombası hediye edilecek.


Editör: B. Zengin

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Rota (www.duzcerota.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar

Mobil Uygulamalarımız

Android Uygulamamız