1 yılda 6,2 milyon yolcu taşındı

Düzce’de şehir içi ulaşımda yeni döneme geçilmesinin ardından 100’den fazla yeni minibüs vatandaşları taşımaya başladı. Düzce Belediyesi 2021 yılı içerisinde taşınan yolcu sayılarını açıklanarak 1 yılda 6,2 milyon yolcu taşındığı belirtildi.

1 yılda 6,2 milyon yolcu taşındı
3.02.2022 - 20:04
Haber Merkezi
370

Düzce’de şehir içi ulaşımda yeni dönem geçtiğimiz yıllarda hayata geçirildi. Ulaşıma farkındalık getirilerek büyük otobüsler yerine küçük minibüsler tercih edilmeye başlandı. Hatlarda ki minibüs sayıları arttırılarak her 10 dakikada bir hatlardan araçların geçmesi sağlandı. Duraklarda vatandaşların beklemesinin önüne geçilirken, yapılan uygulama ile vatandaşlar araçların nerede olduğuna ve ne zaman durağa geleceğine kadar takip edebildi. Yeni gelişmelerin altında 2021 yılı içerisinde Düzce Belediyesi kaç yolcu taşındığı ile ilgili açıklamalarda bulundu. Düzce Belediyesi’nden yapılan açıklamada, “Özgün toplu taşıma modeli ile Düzce’de 2021 yılı içerisinde 6 milyon 200 bin yolu taşıdık” ifadelerine yer verildi.


Editör: B. Zengin

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Rota (www.duzcerota.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar

Mobil Uygulamalarımız

Android Uygulamamız