Kusursuz Kafe'ye Haluk Levent aracılığıyla 100 bin TL bağış yapıldı

Düzce'de özel bireylerin çalıştığı Kusursuz Kafe'yi ziyaret eden şarkıcı Haluk Levent, mini konser verdi. Özel bireylerle sohbet eden Levent, bir işadamının Kusursuz Kafe’de kullanılmak üzere AHBAP Derneği’ne 100 bin TL bağış yapacağını da söyledi.

Kusursuz Kafe'ye Haluk Levent aracılığıyla 100 bin TL bağış yapıldı
25.02.2022 - 19:18
Haber Merkezi
463

Düzce Belediyesi iştiraki olan BELTUR A.Ş. tarafından özel öğrencilerin çalışması için kurulan Kusursuz Kafe’nin özel konuğu, AHBAP Derneği Başkanı ve şarkıcı Haluk Levent oldu. Düzce Cumhuriyet Başsavcısı Sedat Çelik ile birlikte kafeye gelen Haluk Levent, özel bireylerle yakından ilgilendi. BELTUR A.Ş. Genel Müdür Yardımcısı Gönül Asuk’tan kafe ile ilgili bilgiler alan Haluk Levent, bir işadamının Kusursuz Kafe’de kullanılmak üzere AHBAP Derneği’ne 100 bin TL bağış yapacağını da söyledi.

Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü'nün de katıldığı ziyarette özel bireylerle keyifli anlar yaşayan Haluk Levent, kafede çalışan Oğuz Kağan’ın gitar çaldığını öğrenince hem gitarı eline aldı hem de mini konser verdi.

Ziyaret, toplu fotoğraf çekimi ile sona erdi.


Editör: B. Zengin

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Rota (www.duzcerota.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar

Mobil Uygulamalarımız

Android Uygulamamız