CAN DOSTLAR SOĞUK HAVADA UNUTULMUYOR

Düzce Belediyesi, Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nün kar yağışı uyarısının ardından şehir genelinde, sokak hayvanlarının soğuk havadan etkilenmelerinin önüne geçmek amacıyla rutin yemleme çalışmalarının yanı sıra vitamin takviyeli yem bırakmaya da başladı.

CAN DOSTLAR SOĞUK HAVADA UNUTULMUYOR
11.03.2022 - 12:07
Haber Merkezi
470

Düzce Belediyesi Veteriner İşleri Müdürlüğü, yoğun kar yağışı uyarısının ardından can dostları unutmadı. Ekipler, sokak hayvanlarının soğuk ve yağışlı havadan etkilenmemeleri için yem takviyesine başladı.

Bu kapsamda, şehir genelinde birçok noktada bulunan beslenme kaplarına soğuk havalarda hayvanların ısınabilmesi için ekipler tarafından hazırlanan besin değeri yüksek kuru mamalar ve vitamin karışımları bırakılıyor.

Önümüzdeki hafta başına kadar sürmesi beklenen yağışlardan etkilenmemeleri için planlama yapan ekipler, yemleme çalışmalarını titizlikle devam ettirecek.


Editör: B. Zengin

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Rota (www.duzcerota.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar

Mobil Uygulamalarımız

Android Uygulamamız