ÇOCUKLARI SEVİNDİRECEK HABER

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, ‘her mahalleye bir park’ yapma sözünü yerine getiriyor. Bu kapsamda Cumhuriyet mahallesine yeni park yapımına başlandı.

ÇOCUKLARI SEVİNDİRECEK HABER
22.07.2022 - 17:52
Haber Merkezi
436

Düzce Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü, çocuklar ve yetişkinlerin hayatlarına dokunacak çalışmalara imza atmaya devam ediyor. Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü’nün her mahalleye park sözünü yerine getiren müdürlük, son olarak Cumhuriyet Mahallesine yeni park yapımına başladı. Çocukların oyun oynayacağı 400 metrekarelik bir alana sahip yeni parkta fitness aletleri ile birlikte 300 metrekarelik de yeşil alan olacak.

Çocuklar için oyun gruplarının olacağı yeni parkta vatandaşların nefes alabilecekleri oturma grupları ve spor aletleri de olacak. Mahalle içindeki parkta çocuklar oyun oynayabilecek ve yetişkinler de yeşil alanın keyfini çıkaracak.


Editör: B. Zengin

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Rota (www.duzcerota.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar

Mobil Uygulamalarımız

Android Uygulamamız