ÖĞRENCİLERE YÖNELİK MOTİVASYON ETKİNLİĞİ DÜZENLENDİ

Düzce Belediyesi, depremden etkilenen çocuklara yönelik düzenlediği motivasyon etkinliğinde ilkokul öğrencileri ile bir araya geldi. Depremin izlerini silme adına yoğun çaba sarf eden Çocuk Üniversitesi ile Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürlüğünün ortaklaşa gerçekleştirdiği etkinlikte çocuklar gönüllerince eğlendi.

ÖĞRENCİLERE YÖNELİK MOTİVASYON ETKİNLİĞİ DÜZENLENDİ
11.12.2022 - 11:54
Haber Merkezi
332

Düzce Belediyesi, 23 Kasım depreminin ardından bir yandan yaraların sarılmasına yönelik mücadele verirken bir yandan da hayatın normalleşmesi çerçevesinde her kesime psikolojik destek sağlamayı sürdürüyor.

Depremden özellikle çocukların etkilendiğini göz önünde bulundurarak harekete geçen Çocuk Üniversitesi ile Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürlüğü organize ettikleri moral etkinliğinde TOKİ Mehmet Akif Ersoy İlkokulu öğrencileri ile bir araya geldi.

Okul bahçesinde kurulan spor alanlarında basketboldan zumbaya tenisten cornhole kadar bir çok etkinlikle eğlenceli zaman geçiren çocuklar deprem psikolojisinden uzaklaştırılırken, aynı zamanda canlı müzik ve yüz boyama etkinlikleriyle de mutluluklarını pekiştirdiler.


Editör: B. Zengin