DEPREMZEDELER TOPLU ULAŞIMDAN ÜCRETSİZ YARARLANACAK

Düzce Belediyesi Mart ayı meclis toplantılarının ikinci birleşimi başkanvekili Hüdaver Gösterişli başkanlığında gerçekleştirildi. Toplantı da görüşülen 25 gündem maddesi karara bağlandı.

DEPREMZEDELER TOPLU ULAŞIMDAN ÜCRETSİZ YARARLANACAK
10.03.2023 - 18:18
Haber Merkezi
267

Düzce Belediye Meclisi 2023 yılı Mart ayının son toplantısını gerçekleştirdi. Meclis başkanvekili Hüdaver Gösterişli tarafından yönetilen 2. oturumda komisyonlara havale edilen 25 madde görüşüldü.

Bir önceki oturumun meclis tutanak özetinin oylanmasıyla başlayan toplantıda, plan ve bütçe komisyonuna havale edilen ‘Temizlik İşleri Müdürlüğüne ek ödenek aktarılması’, ‘Depremzede vatandaşlarımızdan su aboneliği işlemlerinde OHAL süresince depozito bedeli alınmaması’,  ‘Depremzede vatandaşlarımızın toplu taşımadan ücretsiz faydalandırılması’, ‘Norm kadro derece ve unvan değişiklikleri’, ‘Aziziye Pazaryerinin taşınması’ ile ‘Yurtdışı Görevlendirme’ maddeleri oy birliği ile kabul edilirken, ‘Bitüm Tankeri’ alınması maddesi oy çokluğu ile kabul edildi.

Daha sonra İmar komisyonuna havale edilen gündem maddelerinin görüşüldüğü toplantı, maddelerin görüşülmesinin ardından bir sonraki toplantının 3 Nisan Pazartesi günü saat 18.00’da olması kararlaştırılarak sona erdi.


Editör: B. Zengin