“DÜZCELİLER ÇOK MİSAFİRPERVER”

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü’nün İstanbul Caddesi esnaflarına yaptığı ziyaret sırasında İtalyan öğretmenler ve öğrencileri ile arasında geçen diyalog gülümsetti. Erasmus Projesi kapsamında Düzce’de olduklarını söyleyen heyet Düzcelilerin çok misafirperver olduğundan söz etti.

“DÜZCELİLER ÇOK MİSAFİRPERVER”
25.04.2023 - 20:28
Kaynak: Haber Merkezi
251

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, güzel havayı fırsat bilerek sokağa çıktı. Belediye önünden başlayarak vatandaşlar ve esnaf ile hasbihal eden Başkan Özlü, herkesin elini tek tek sıkarak “Belediyemizden bizden bir isteğiniz var mı?” sorusunu yöneltti. İstanbul Caddesi üzerindeki esnafları dükkanlarında ziyaret eden Başkan Özlü, cadde üzerinde bir grup fark ederek yanlarına gitti. İtalyan öğretmen ve öğrenci grubu turistlerle tanışan Başkan Özlü, kendisini tanıtarak bir süre sohbet etti. Erasmus Projesi kapsamında Mustafa Kemal Ortaokulu’nun daveti üzerinde bir haftalığına Düzce’ye geldiklerini söyleyen İtalyan öğretmen “Buraya dün geldik, bir hafta buradayız. Sizinle tanıştığımıza çok memnun olduk. Burası çok güzel, insanlar çok misafirperver. Bir öğretmen arkadaşım,  ben ve öğrencilerimiz Erasmus Projesi kapsamında buraya geldik. Cumartesi’ye kadar buradayız” dedi. Başkan Özlü de turistlerle karşılaşmasından duyduğu memnuniyeti aktararak kendini tanıttı. Düzce’yi her yönüyle tanımaları için ne gerekiyorsa yapılması veilletişim bilgileri konusunda ekibine talimat veren Başkan Özlü, İtalyan heyeti yöresel yemekleri tatmaları için Mutfak Sanatları Merkezi’ne davet etti.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Rota (www.duzcerota.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar

Mobil Uygulamalarımız

Android Uygulamamız