FIRÇALAR SENİN BOYALAR SENİN “SOKAK SENİN”

Düzce Belediyesi her yıl Dünya Çevre Koruma Haftası etkinlikleri kapsamında düzenlediği resim yarışmasının bu yılki temasını ve başvuru şartlarını açıkladı. 6-10 yaş arası çocukların resimleri ile katılacağı yarışmada dereceye girenlere sürpriz hediyeler verilecek.

FIRÇALAR SENİN BOYALAR SENİN “SOKAK SENİN”
23.05.2023 - 21:46
Kaynak: Haber Merkezi
289

Düzce Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü, her yıl düzenlediği ve geleneksel hale getirdiği resim yarışmasının detaylarını açıkladı. Dünya Çevre Koruma Haftası dolayısıyla düzenlenen yarışma, çocuklara temiz çevre farkındalığı aşılamak ve sorumluluk bilincinin sanatla ilişkilendirmek amacıyla düzenlenecek. Yarışma şartlarında yer alan bilgilere göre; 6-10 yaş arasındaki çocuklar serbest teknikle (pastel boya, sulu boya ya da kuru boya vs.) hayal güçlerini yansıttıkları resimlerle Whatsapp üzerinden ilgili komisyona ulaştıracak.

DERECEYE GİRENLERE SÜRPRİZ HEDİYELER
Yarışmanın diğer şartları ise şöyle; 35x50 cm boyunda resim kağıdının kullanılacağı çalışmalar, özgün eserlerden oluşacak. Yarışmacılar kendi adına yalnız bir eserle başvuracak, eserlerin sağ alt köşesine isim, soyisim, yaş ve iletişim bilgisi yazılacak. Yarışmacıların 31.05.2023 tarihinden itibaren saat 10:00 – 16:00 arasında hem eser görselini hem de eseri anlatan bir dakikalık videoyu 0533 788 81 81 numaralı hat üzerinden ulaştırması gerekiyor. Düzce Belediyesi heyetinin yapacağı değerlendirme sonucunda dereceye girenler için sürpriz ödüller verilecek.


Editör: B. Zengin

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Rota (www.duzcerota.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar

Mobil Uygulamalarımız

Android Uygulamamız