ZARAR TESPİTİ YAPILDI TADİLAT ÇALIŞMALARI BAŞLADI

Düzce Belediyesi tarafından yapımına başlanan ve kısa süre içerisinde tüm bölümleriyle hizmete girmesi öngörülen 23 Nisan Parkına konuşlandırılan oturma bankları ve çöp kovaları kendini bilmez kişilerce kullanılamaz hale getirildi. Destek Hizmetleri Müdürlüğü, zarar tespitinin ardından tadilat çalışmalarına başladı.

ZARAR TESPİTİ YAPILDI TADİLAT ÇALIŞMALARI BAŞLADI
5.06.2023 - 20:30
Kaynak: Haber Merkezi
222

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü’nün şehir merkezinde çocukların sağlıklı ve nezih bir ortamda eğlenebilmeleri, ailelerinde keyifli vakit geçirebilmeleri için hayata geçirdiği projelerden biri olan 23 Nisan Parkı, hizmete alınmasına kısa bir zaman kala vandalların saldırısına maruz kaldı.

Camikebir Mahallesi eski film platosunun bulunduğu alanda 17 dönüm alan üzerine kurulan ve 7400 metrekare yeşil alan, 60 araçlık otopark, kameriye, muhtarlık binası, yürüyüş yolları, Türkü Evi ve Kafeterya alanlarının yer aldığı parkta bulunan oturma bankları ve çöp kovaları kimliği belirsiz kişilerce kullanılamaz hale getirildi.

Vatandaşların, özellikle de çocukların günün her saatini eğlenceli, sağlıklı ve nezih bir ortamda geçirebilmeleri adına hazırlanmış olan parkta yapılan tahribatı yerinde tespit eden Destek Hizmetleri Müdürlüğüne bağlı ekipler, yapılan zarar çalışmasının ardından başlayacağı tadilat çalışmasıyla eksikleri tamamlayacak.


Editör: B. Zengin

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Rota (www.duzcerota.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar

Mobil Uygulamalarımız

Android Uygulamamız