ZABITA EKİPLERİ 148 İŞYERİNİ DENETLEDİ

Düzce Belediyesi Zabıta Müdürlüğü şehir merkezi özelinde okul kantinleri başta olmak üzere zincir marketlere ve çeşitli iş kollarında faaliyet gösteren işletmelere yönelik denetimlerini sıklaştırdı. Müdürük ekipleri son bir ay genelinde yaptıkları denetimlerde 148 işyerini denetlerken, 3 işletmeyi ise faaliyetten men etme işlemi uyguladı.

ZABITA EKİPLERİ 148 İŞYERİNİ DENETLEDİ
16.06.2023 - 13:53
Haber Merkezi
234

Düzce Belediyesi Zabıta Müdürlüğü, hizmet bölgesi içerisinde sosyal yaşamın sağlıklı ve güvenli şekilde işlerliğini sürdürmesi için 7 gün 24 saat esasına göre çalışmalarını sürdürüyor.

Müdürlüğe bağlı ş yeri denetim ekipleri il merkezinde son bir ay içerisinde 17’si okul kantini, 128’i işyeri, 3’ü zincir market denetimi olmak üzere gerçekleştirdiği 148 işyeri denetimi ile halk ve çevre sağlığının korunması noktasında görev ifa etti.

Bu doğrultuda yapılan denetimlerde 75 işyerine ruhsatsızlıktan tespit tutanağı tanzim edilmesini sağlayan ekipler, ayrıca, 2 kahvehanenin ruhsatının olmaması ve kumar faaliyetlerinde bulunmasından ötürü, 1 büfenin de ruhsatsız şekilde faaliyette bulunmasından ötürü işletme faaliyetlerinden men edilmesini sağladı.


Editör: B. Zengin

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Rota (www.duzcerota.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar

Mobil Uygulamalarımız

Android Uygulamamız