"GEZ-GÖR DÜZCE" TUR OTOBÜSÜ HAZIR

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü'nün "Düzce"yi Keşfedelim" sloganıyla başlattığı çalışmalar kapsamında "Gez-Gör Düzce" tur otobüsü yola çıkıyor. Şehrin turizmine değer katmak amacıyla hazırlanan gezi otobüsü Kurban Bayramından sonra ring seferlerine başlayacak.

"GEZ-GÖR DÜZCE" TUR OTOBÜSÜ HAZIR
20.06.2023 - 20:59
Kaynak: Haber Merkezi
196

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü'nün talimatıyla bölgemizin tarihi ve turistik alanlarının tanıtımı için Destek Hizmetleri Müdürlüğü tarafından hazırlanan "Gez-Gör Düzce" tur otobüsü ring seferleri için gün sayıyor.

Düzce Belediyesi Destek Hizmetleri Müdürlüğü tarafından hazırlanan, üstü ve her iki yanı açılabilen tur aracı ile Düzce'nin tarihi bölgeleri, doğal güzellikleri, turizm noktalarına ulaşım sağlıklı şekilde sağlanacak.

Kurban Bayramının ardından başlatılacak ve Düzce Belediyesi iştirak şirketi BELTUR A.Ş. tarafından oluşturulacak gezi rotasıyla bölgemizin tarihi ve doğal güzellikleri yurt içi ve yurt dışından Düzce’ye gelecek olan misafirlere tanıtılmış olacak.


Editör: B. Zengin

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Rota (www.duzcerota.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar

Mobil Uygulamalarımız

Android Uygulamamız