İLÇE VE BELDE MİNİBÜSLERİ GÜZARGAH DENETİMİ

Düzce Belediyesi Zabıta Müdürlüğü, İl Emniyet Müdürlüğü Trafik Şube Müdürlüğü ekipleri ile birlikte çevre ilçe ve beldelerden merkeze yolcu taşıyan toplu taşıma araçlarının güzergaha uyum denetimi gerçekleştirdi. Düzce Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri ilçe ve belde toplu ulaşım araçlarınıa yönelik güzergah denetimi gerçekleştirdi.

İLÇE VE BELDE MİNİBÜSLERİ GÜZARGAH DENETİMİ
21.06.2023 - 21:26
Kaynak: Haber Merkezi
239

İl Emniyet Müdürlüğü Trafik Şube Müdürlüğü ekipleri ile ortaklaşa yapılan ve Kuyumcuzade Bulvarı üzerinde yapılan denetimlerde ile şehir merkezi ile ilçeler ve beldeler arasında taşımacılık yapan yolcu otobüslerinin Şehirlerarası Otobüs Terminali’ne gitmeyen, güzergah dışına çıkan araçlarına yönelik işlem yapıldı.

Şoförlere yolcu taşıma kurallarını hatırlatan Zabıta Müdürlüğü ekipleri, minibüs şoförlerinin idari yaptırımla karşılaşmamaları için araç sürücülerini güzergah konusunda uyardı.


Editör: B. Zengin

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Rota (www.duzcerota.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar

Mobil Uygulamalarımız

Android Uygulamamız