“KURBAN BAYRAMI PAYLAŞMANIN BAYRAMIDIR”

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, Kurban Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı. Başkan Özlü mesajında Kurban ibadetinin paylaşmaya vesile olduğunu belirterek İslam aleminin bayramını tebrik etti.

“KURBAN BAYRAMI PAYLAŞMANIN BAYRAMIDIR”
27.06.2023 - 12:21
Haber Merkezi
303

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, Kurban Bayramı dolayısıyla yayımladığı tebrik mesajında şu ifadelere yer verdi: “Sevgili Düzceli hemşehrilerim, kardeşlerim; Kurban Bayramı’mıza sağlık ve afiyet içinde erişmenin huzurunu sizlerle paylaşmak istiyorum. Her yıl olduğu gibi bu yıl da Kurban ibadetimiz ile kardeşliğimizi perçinleyecek, paylaşmayı bir kez daha idrak edecek, hatırlayacağız. İslam aleminde önemli bir yere sahip olan, Rabb’imize koşulsuz teslimiyeti simgeleyen Kurban Bayramı’mızın şehrimize, ülkemize, Aziz Millet’imize ve tüm İslam alemine hayırlar getirmesini diliyorum. Öncelikle yine bu yıl ilimizden de kutsal topraklara giderek Hac vazifesini ifa eden din kardeşlerimizin ibadetlerinin kabul edilmesini niyaz ederek, şehit aileleri başta olmak üzere siz kıymetli hemşehrilerimin ve tüm İslam aleminin Kurban Bayramı’nı tebrik ediyorum. Rabb’imiz Kurban ibadetimizi ve ettiğimiz tüm duaları kabul etsin inşallah. Bayramımız mübarek olsun.”


Editör: B. Zengin

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Rota (www.duzcerota.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar

Mobil Uygulamalarımız

Android Uygulamamız