ÜCRETSİZ KURSLAR İÇİN KAYITLAR BAŞLADI

Düzce Belediyesi Meslek Edindirme Kursları (Belmek) Yaz Dönemi için kayıtlar başladı. Sezon boyunca sayısız branşta hizmet veren kurslar en çok talep edilen branşlarda yaz dönemi için açılıyor.

ÜCRETSİZ KURSLAR İÇİN KAYITLAR BAŞLADI
26.07.2023 - 17:46
Haber Merkezi
249

Düzce Belediyesi Meslek Edindirme Kursları yaz dönemi eğitimlerine başlıyor. Kış dönemi boyunca sayısız branşta yoğun bir tempoda devam eden kurslar yıl sonu sergileri ile eğitim-öğretim dönemini tamamlamıştı. Kısa bir aranın ardından hobi ve meslek edinmek amacıyla
kurslardan faydalanan vatandaşların taleplerine göre belli kursların yaz dönemini başlatmaya hazırlanıyor. Buna göre el sanatları, el nakışı, tel kırma ve resim branşlarında yeni dönem kayıtları alınmaya başladı. Kurslara katılmak isteyenler Belmek ofislerine şahsen başvurunun yanı sıra 0380 514 25 44 numaralı hattan bilgi alarak başvuruda bulunabilecek.

Branşlar ve eğitim merkezleri ise şöyle belirlendi; Bahçeşehir (Resim), Beyciler Mahalle Konağı (el sanatları, tel kırma), Çamköy Mahalle Konağı (tel kırma), Aziziye Belmek Merkez (el sanatları, tel kırma).


Editör: B. Zengin

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Rota (www.duzcerota.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar

Mobil Uygulamalarımız

Android Uygulamamız