EĞLENCE 11 AĞUSTOS’TA ERGUVAN SOSYAL TESİSLERİNDE

Düzce Belediyesi tarafından geleneksel hale getirilen Toplu Sünnet Şöleni’nin ilk adımı olan sünnet operasyonları yapıldı. 160 çocuk ve ailesinin katıldığı organizasyonda hazırlanan steril ortamda uzman doktorlar çocukların sünnetini gerçekleştirdi.

EĞLENCE 11 AĞUSTOS’TA ERGUVAN SOSYAL TESİSLERİNDE
26.07.2023 - 17:57
Haber Merkezi
305

Düzce Belediyesi Toplu Sünnet Şöleni’nin ilk aşaması sünnet operasyonları yapıldı. Hazırlanan steril ortamda daha önce Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü’ne kayıt yaptıran aileler çocuklarını sünnet ettirdi. Uzmanların gerçekleştirdiği sünnet operasyonlarında 160 çocuk ailesi ile birlikte erkekliğe ilk adımlarını attı. Sünnet operasyonlarının tamamlanması ile 11 Ağustors’ta Erguvan Sosyal Tesisleri’nde düzenlenmesi planlanan eğlence için de hazırlıklar başladı. Eğlence kapsamında çeşitli etkinlikler düzenlenerek konuklara ikramlar verilecek. Ücretsiz sünnet eğlencesine tüm Düzceliler katılabilecek.


Editör: B. Zengin

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Rota (www.duzcerota.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar

Mobil Uygulamalarımız

Android Uygulamamız