ÇALIŞMALAR 24 SAAT SÜRECEK

Düzce Belediyesi çalışmalarına hız verdiği Şıralık Spor Kompleksinde araç otopark alanlarının asfaltlanması için sert zemin iyileştirme çalışması yaptı. 24 saat boyunca sürecek çalışmalar kapsamında stat çevresinde yer alacak otopark alanlarının hafta başına hazır olması planlanıyor.

ÇALIŞMALAR 24 SAAT SÜRECEK
30.07.2023 - 13:14
Haber Merkezi
269

Düzce Belediyesi sporcuların rahat ve nezih bir ortamda çalışmasını sağlamak ve spora teşvik için önemli bir merkez haline gelecek Şıralık Spor Kompleksi’nde çalışmalarına hız verdi. Geçtiğimiz günlerde TFF yetkilisinin incelemesinden başarıyla geçen statın çevresinde bu kez de araç otopark alanlarının düzenlenmesi ve asfaltlanması yapılıyor. Çok sayıda ekip ve aracın 24 saat esasına göre çalıştığı komplekste hafta sonu ara vermeden asfaltlama yapılacak. Yeni haftaya girerken stat çevresinde araçların park etmesi için ayrılan otopark alanlarının kullanıma açılması planlanıyor.

En kısa sürede maçlara ev sahipliği yapması için çalışmaların sürdüğü Şıralık Spor Kompleksi stat alanında çevre düzenlemesi için de çalışmalar en kısa zamanda başlayacak.


Editör: B. Zengin

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Rota (www.duzcerota.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar

Mobil Uygulamalarımız

Android Uygulamamız