MÜCADELE DOZU YÜKSEK ETKİNLİKTE BULUŞTULAR

Düzce Belediyesi Zabıta Müdürlüğü, 1-7 Eylül Zabıta haftası münasebetiyle düzenlenen paintball etkinliğinde Düzce Sebze ve Balıkçılar Odasına bağlı esnaflarla karşı karşıya geldi. Dostluk havasında geçen etkinlik keyifli ve eğlenceli anlara da sahne oldu.

MÜCADELE DOZU YÜKSEK ETKİNLİKTE BULUŞTULAR
7.09.2023 - 23:45
Güncelleme 7.09.2023 - 23:47
Kaynak: Haber Merkezi
273

Düzce Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürlüğü, 1-7 Eylül Zabıta Haftası dolayısıyla Zabıta Müdürlüğü ve pazarcı esnaflarını organize ettiği sportif program ile buluşturdu.

YANGAZ; “DEVLET VE HALKI BİR ARAYA GETİRMEYİ AMAÇLADIK”
Bahçeşehir bağlantı yolu üzerinde bulunan paintbal sahasında düzenlenen etkinlik öncesinde etkinliğe yönelik değerlendirmede bulunan Düzce Sebze ve Balıkçılar Odası Başkanı İslam Batuhan Yangaz, “Düzce Belediyesi ve Zabıta Müdürlüğü zaten çalışma arkadaşlarımız. Sürekli semt ve ilçe pazarlarında beraberiz. Zabıta Haftası dolayısıyla Gençlik ve Spor Hizmetleri ve Zabıta Müdürümüz ile böyle bir program hazırladık. Amacımız her platformda Devlet ve halkımızı bir araya getirmek.” dedi.

YILDIRIM; “DOSTLUK KAZANDI”
Düzce Belediyesi Zabıta Müdürü Selçuk Yıldırım ise 1-7 Eylül Zabıtanın 197. kuruluş yıl dönümü olduğunu anımsatarak, “Belediyemiz ve Sebzeciler ve Balıkçılar Esnaf odasıyla bu organizasyonu yaptık. Zabıta Müdürlüğümüzün ekipleri ve esnafımızla pazarda değil bu kez Paintball sahasında karşılaştık. Dostluk havasında geçen bir karşılaşma oldu ve dostluk kazandı.” ifadelerini kullandı.

TÜFEKÇİ; “HERKESE ÖRNEK OLABİLECEĞİNİ DÜŞÜNÜYORUM”
Organizasyonla pazarcı ve zabıtayı karşı karşıya getiren Düzce Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürü Yasin Tüfekçi, zabıta haftası dolayısıyla böyle bir organizasyon yaptıklarını dile getirerek, “Zabıta ve Pazarcılar bir araya geldiğinde genelde gerginlikler ile anılır ama burada bugün çok güzel bir dostluk havasında geçen paintball organizasyonu düzenledik. Bu projenin herkese örnek olabileceğini düşünüyorum.” şeklinde konuştu.

Dostluk havasında keyifli ve eğlence dolu dakikalara sahne olan etkinlik, dostluk havasında devam etti.


Editör: B. Zengin

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Rota (www.duzcerota.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar

Mobil Uygulamalarımız

Android Uygulamamız