BAŞKAN ÖZLÜ’DEN PAZARCI ESNAFINA HEDİYE

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü’nün girişimleri ile geçtiğimiz hafta başında hizmet vermeye başlayan Aziziye Merkez Pazaryeri, hem vatandaşlar hem de pazarcı esnafından tam not aldı. Düzce Belediye Başkan Yardımcısı Hasan Günden ve beraberindeki heyet pazarcı esnafları ziyaret ederek Başkan Özlü’nün hediyesi olan pazarcı önlüklerini takdim etti.

BAŞKAN ÖZLÜ’DEN PAZARCI ESNAFINA HEDİYE
30.11.2023 - 21:29
Kaynak: Haber Merkezi
83

Düzce Belediye Başkan Yardımcısı Hasan Günden, beraberinde BelKA A.Ş. Genel Müdürü Necla Erdoğan, Sebze ve Balıkçılar Esnaf Odası Başkanı İslam Batuhan Yangaz ile birlikte Aziziye Merkez Pazaryerini ziyaret ederek, pazarcı esnafı ile bir araya geldi.

Perşembe pazarında tezgah açan esnaflarla ayak üstü sohbet gerçekleştiren, istek ve taleplerini dinleyen Başkan Yardımcısı Günden, Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü’nün pazarcı esnafına hediye olarak gönderdiği önlükleri de tek tek takdim etti.

Başkan Özlü’nün selamlarını ve ‘hayırlı işler’ temennilerini de esnaf ile paylaşan Günden, pazarcı tezgahlarına konuk olarak samimi sohbet gerçekleştirmeyi de ihmal etmedi. Pazaryeri esnafları da kendilerine gösterdikleri incelikten ve hediyelerinden ötürü Başkan Dr. Faruk Özlü’ye teşekkürlerini iletti.


Editör: B. Zengin

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Rota (www.duzcerota.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar

Mobil Uygulamalarımız

Android Uygulamamız