ÇOCUK ÜNİVERSİTESİNDEN MEVLANA HAFTASINA ÖZEL ETKİNLİK

Düzce Belediyesi Kültür İşleri Müdürlüğü bünyesinde faaliyetlerini sürdüren Çocuk Üniversitesi, Mevlana Haftası etkinlikleri çerçevesinde çeşitli gösterilere ev sahipliği yaptı. Düzenlenen etkinlikte minik öğrenciler semazen gösterisi yaparak büyük beğeni topladı.

ÇOCUK ÜNİVERSİTESİNDEN MEVLANA HAFTASINA ÖZEL ETKİNLİK
15.12.2023 - 20:08
Kaynak: Haber Merkezi
77

Düzce Belediyesi Çocuk Üniversitesi, Mevlana Haftasını, bünyesinde eğitim gören öğrencilerin hazırladığı bir dizi gösteri ile kutladı.

Çocuk Üniversitesi binasında gerçekleştirilen etkinliğe, Düzce Belediye Başkan Yardımcısı Burçin Sarıcan’ın yanı sıra belediye birim müdürleri, personeller ve öğrenci velileri ile eğitim gören öğrenciler katıldı.

Minik semazenler, semazen eşliğinde gösterilerini gerçekleştirirken, ilahi grubu ise birbirinden güzel ilahileri seslendirirken, keyifli anların yaşandığı etkinlikte ayrıca hat sanatçısının çalışması ilgi ile takip edildi.

Gösterinin sonunda minik semazenler, başkan yardımcısı Burçin Sarıcan ve salonda bulunan misafirlere Mevlana şekeri ikramında bulundu.


Editör: B. Zengin

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Rota (www.duzcerota.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar

Mobil Uygulamalarımız

Android Uygulamamız