EKİPLER KOORDİNELİ ŞEKİLDE ÇALIŞIYOR

Düzce Belediyesi şehir merkezinde bulunan mahallelere yönelik çevre düzenleme ve bakım çalışmalarına hız verdi. Ekipler, bu çerçevede Uzunmustafa Mahallesinde düzenleme çalışması gerçekleştirdi.

EKİPLER KOORDİNELİ ŞEKİLDE ÇALIŞIYOR
19.12.2023 - 20:35
Kaynak: Haber Merkezi
93

Düzce Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ile Fen İşleri Müdürlüğü ortaklığında sürdürülen çalışma doğrultusunda şehir merkezinde bulunan mahallelerde düzenleme ve yapılandırma işlemlerine hız verildi.

Uzunmustafa Mahallesinde çalışmalarını yoğunlaştıran müdürlüklere bağlı ekipler, Uzunmustafa Camii çevresinde bakım çalışması gerçekleştirirken, avlu kısmında bulunan ağaçların etrafını tahribattan korunması amacıyla taş bordürlerle kapladı.Ekipler, şehrin muhtelif bölgelerinde kaldırım çalışmaları gerçekleştirmelerinin yanı sıra park, bahçe temizliklerini de aksatmadan yerine getirirken, Park ve Bahçeler Müdürlüğü ile Fen İşleri Müdürlüğü, mahallelere yönelik yürütülen çalışmaları hazırlanan program çerçevesinde devam ettirecek.


Editör: B. Zengin

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Rota (www.duzcerota.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar

Mobil Uygulamalarımız

Android Uygulamamız