ÖZLÜ: SİZDEN HER ZAMAN İLGİ, YARDIM VE İYİLİK GÖRDÜK

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı’na bağlı Düzce’deki taşra teşkilatlarının yönetim ve idari personelleri ile bir araya geldi.

ÖZLÜ: SİZDEN HER ZAMAN İLGİ, YARDIM VE İYİLİK GÖRDÜK
15.02.2024 - 17:57
Kaynak: Haber Merkezi
81Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü’nün Düzce Mutfak Sanatları Merkezi’ndeki davetine, Çevre ve Şehircilik Düzce İl Müdürü Nurhan Kartal, Düzce Tapu Müdürü Gülsen Sağlam ile Düzce Kadastro Müdürü Cihad Bilgehan Yalçın ve üç kurumun personelleri icabet etti.

Düzce Belediyesi’ne en fazla katkı sunan tapu ve kadastro personeline teşekkür eden Başkan Özlü,Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, Çevre, Şehircilik ve İklim
Değişikliği Bakanlığı’na bağlı Düzce’deki taşra teşkilatlarının yönetim
ve idari personelleri ile bir araya geldi.

Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü’nün Düzce Mutfak Sanatları Merkezi’ndeki
davetine, Çevre ve Şehircilik Düzce İl Müdürü Nurhan Kartal, Düzce Tapu
Müdürü Gülsen Sağlam ile Düzce Kadastro Müdürü Cihad Bilgehan Yalçın ve
üç kurumun personelleri icabet etti.

Düzce Belediyesi’ne en fazla katkı sunan tapu ve kadastro personeline
teşekkür eden Başkan Özlü, “Ne zaman bir şey yapmaya kalksak mutlaka 18 uyguluyoruz kadastroda işlerimiz oluyor. Veya bir satış gerçekleşiyor tapuda işlerimiz oluyor. Dolayısıyla biz sizden her zaman ilgi, yardım ve iyilik gördük. Davetimize icabet ettiğiniz için de teşekkür ediyorum” dedi.
 


Editör: B. Zengin

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Rota (www.duzcerota.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar

Mobil Uygulamalarımız

Android Uygulamamız